REKLAMA

Cóż za promocja!? Xbox One za mniej niż 700 zł

Gdybym nie miał już konsoli do gier, nawet nie zastanawiałbym się nad tym zakupem. Xbox One w podstawowej wersji kosztuje mniej niż 700 zł!

17.10.2016 10.19
Nowa wersja konsoli Xbox One nosi nazwę roboczą Scorpio.
REKLAMA
REKLAMA

Taka właśnie oferta znalazła się w szwajcarskim sklepie Microsoftu. Za zamówioną tam konsolę trzeba zapłacić zaledwie 169 franków szwajcarskich, czyli 672 zł. Sprzęt jest jednak wysyłany nie ze Szwajcarii, ale z Irlandii, więc nie należy się bać naliczenia podatku VAT.

Podejrzewam, że promocja ta potrwa bardzo krótko, dlatego decyzję o zakupie musicie podjąć od razu. Niska cena konsoli prawdopodobnie wynika z wprowadzenia na rynek nowszego modelu Xbox One S, który jest ładniejszy, mniejszy i cichszy od opisywanego tutaj produktu. Ma też wewnętrzny, a nie zewnętrzny zasilacz.

Mimo tych wad konsola obecnej generacji kosztująca zaledwie 700 zł to dobry wybór dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na kupno droższego sprzętu takiego jak pecet lub PlayStation 4, a jeszcze przez kilka lat chcą grać w nowe gry, bardzo często tańsze niż na Playstation 4. Ceną za to jest nieco gorsza grafika niż na wyżej wymienionych sprzętach.

REKLAMA

Oprócz tego w sklepie Microsoft są dostępne także inne modele i zestawy z Xboksem One. Pełną ich listę znajdziecie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA