REKLAMA

PlayStation VR na Spider’s Web - mamy gogle VR Sony, odpowiadamy na wasze pytania!

Spider’s Web to jedno z pierwszych mediów w Polsce, które otrzymało do testów gogle wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR. W związku z tym przygotowujemy dla was wiele unikalnych artykułów, a także odpowiemy na każde zadane pytanie.

10.10.2016 14.04
Mamy PS VR! Odpowiemy na wszystkie wasze pytania!
REKLAMA
REKLAMA

To już lada moment! Niebawem PlayStation VR wyląduje na sklepowych półkach w Polsce, w sugerowanej cenie 1769 złotych. Na kilka dni przed komercyjnym debiutem, przygotowaliśmy dla was serię artykułów poświęconych nowemu, ciekawemu i kontrowersyjnemu urządzeniu w rodzinie PlayStation.

Nie było to proste, biorąc pod uwagę masę embarg.

Niestety, większość gier startowych na PlayStation VR zostanie przeze mnie zrecenzowana dopiero w dalszej części tygodnia. Wynika to z embarg ze strony producentów i wydawców. Ci wciąż dopieszczają swoje linie kodu i wprowadzają ostateczne poprawki do gier, na moment przed premierą urządzenia.

Praktycznie z każdym uruchomieniem konsoli PlayStation 4 pobierają mi się nowe aktualizacje tytułów dla PS VR. Doskonale rozumiem, że twórcy chcą pokazać swoje produkty w jak najlepszym świetlne, z jak najmniejszą liczbą błędów i niedociągnięć.

playstation-vr-8 class="wp-image-520772"

Z tego powodu musicie mi wybaczyć, ale recenzje gier dla gogli PlayStation VR pojawią się dopiero za kilka dni. Nie znaczy to jednak, że nie mamy dla was ciekawej zawartości. Przygotowaliśmy serię własnych artykułów, które przybliżą wam działanie PS VR, moc tego urządzenia, poziom skomplikowania instalacji czy jego dodatkowe funkcje.

Dodatkowo odpowiemy na każde pytanie dotyczące PS VR.

Jako, że spędziliśmy z nowym urządzeniem PlayStation już trochę czasu, z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie nurtujące was pytania. Oczywiście, o ile nie będzie to naruszało embarg, do jakich zobowiązaliśmy się wobec wydawców.

REKLAMA

Pytania zadawajcie w komentarzach pod tym tekstem. Redakcja Spider’s Web będzie starała się na nie sukcesywnie odpowiadać, ale bądźcie dla nas troszkę wyrozumiali. To naprawdę szalony poniedziałek.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA