REKLAMA

Te komputery potrzebują wielkiego odświeżenia. Znamy datę premiery nowych MacBooków

Jeżeli którykolwiek z flagowych produktów Apple'a potrzebuje generalnego odświeżenia, jest to właśnie MacBook Air oraz MacBook Pro.

19.10.2016 06.36
Wiemy, kiedy Apple pokaże nowe MacBooki. To już niebawem!
REKLAMA
REKLAMA

Po czterech latach bez żadnych fundamentalnych zmian, MacBook Pro oraz MacBook Air potrzebują wielkiego odświeżenia. Zupełnie nowego projektu na miarę rewolucji z 2012 roku. Znam wielu fanów macOS, którzy od miesięcy powtarzają jak mantrę - pokażcie w końcu te nowe Maki.

Apple przedstawi nowe urządzenia z linii MacBook Air oraz MacBook Pro już 27 października 2016 roku!

Opierając się na solidnych informacjach Recode, najprawdopodobniej powiązanych z zaproszeniami zagranicznych mediów, właśnie 27 października 2016 roku Apple planuje przeprowadzić swoją prezentację. Jej głównym i najważniejszym punktem będą właśnie MacBooki.

Poza nimi, w kuluarach mówi się o nowym monitorze Apple wyświetlającym obraz 5K oraz odświeżonym iMaku. To jednak laptopy będą znajdować się w centrum uwagi.

apple macbook 2016 class="wp-image-504061"
Nowe MacBooki 2016 pojawią się już 27 października.

Jako użytkownik MacBooka Pro, już nie mogę się doczekać.

Na MBP przesiadłem się około pół roku temu. To jedna z moich najlepszych decyzji zakupowych w kontekście wykonywanej pracy. MacBook Pro to świetne urządzenie do pisania, przeglądania multimediów, a także prostych operacji na plikach wideo. Wygoda, intuicyjność, natychmiastowe działanie i spójny, logiczny system - tego potrzebowałem po doświadczeniach z Windows 10.

Chociaż raczej pozostanę przy MBP z końca 2015 roku, jestem bardzo ciekaw, co wymyślili architekci Apple'a. Mówi się, że Pro zostanie znacznie odchudzony, z kolei Air nareszcie dostanie ekran w zadowalającej, zgodnej ze współczesnymi standardami rozdzielczości. Najciekawszą plotką jest jednak pozbycie się klawiszy funkcyjnych, które mają zostać zastąpione przez… panel dotykowy.

Możecie być pewni, że relację ze zbliżającej się prezentacji Apple zobaczycie na żywo na Spider’s Web, a my zbierzemy dla was wszystkie najważniejsze informacje w jednym, wygodnym miejscu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA