REKLAMA

Biedronka - tak, ta Biedronka - rusza z własną marką technologiczną. Zapamiętaj tę nazwę

Ostatnimi czasy w Biedronce pojawia się coraz więcej technologicznych gadżetów. Największym zainteresowaniem cieszą się te sygnowane przez markę Hykker.

31.10.2016 10.36
gry w Biedronce
REKLAMA
REKLAMA

Zauważam to nie tylko podczas własnych zakupów w tej popularnej sieci sklepów. O produkty Hykkera pytacie też wy. Oznacza to, że ludzi z jednej strony kusi niska cena tych akcesoriów, ale z drugiej strony nie do końca im ufają. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego, ponieważ Hykker to twór stosunkowo nowy.

Marka Hykker jest dedykowana wyłącznie akcesoriom o dobrym stosunku ceny do jakości.

Hykker - co to za firma?

O samą jakość produktów nie należy się martwić, ponieważ za produkcję sprzętów odpowiada wrocławski myPhone. Nie mamy tu zatem do czynienia z firmą krzak. myPhone chwali się, że wszystkie produkowane przez niego sprzęty (także te sygnowane marką Hykker) przechodzą testy sprawności TUV lub DEKRA. Polegają one na sprawdzeniu, czy produkt spełnia oczekiwania konsumenta:

hykker class="wp-image-525258"
Hykker, czyli sprzęt elektroniczny z Biedronki.

myPhone chwali się również, że wygląd wybranych akcesoriów Hykker jest projektowany przez Polaków. Przykładowo, jeden z głośników Bluetooth dostępnych w Biedronce ma obudowę przygotowaną przez polskich projektantów. W przypadku innych produktów ma być, w miarę możliwości, podobnie. A produktów Hykkera jest już całkiem sporo, wszystkie z nich można zobaczyć na stronie Hykker.com.

Hykker ma w swoim portfolio sprzęty komputerowe, samochodowe, RTV oraz akcesoria.

REKLAMA

Na przykład dziś do oferty Biedronki trafiło kosztujące 99 zł radio samochodowe Hykker Tune. Dodatkowo, do końca roku do sklepów mają trafić jeszcze gogle wirtualnej rzeczywistości, projektory, soundbar, klawiatura mechaniczna, smartwatch oraz gramofon obsługujący płyty winylowe. Jak widać, gama produktów jest naprawdę szeroka.

To, w połączeniu z niską ceną, dobrą jakością produktów oraz dystrybucją w sieci sklepów Biedronka może sprawić, że niedługo Hykker stanie się jedną z ulubionych technologicznych marek Polaków. W Spider’s Web doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego już poprosiliśmy o możliwość testowania nowych produktów przed wprowadzeniem ich do sprzedaży w Biedronce. Firma widocznie jest pewna jakości swoich sprzętów, ponieważ przystała na naszą prośbę. Oznacza to, że o sprzętach Hykkera przeczytacie u nas jeszcze nie raz.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA