REKLAMA

Huawei Matebook - sprzęt wręcz stworzony z myślą o pracy mobilnej

MateBook cechuje się świetną jakością wykonania i wygląda pięknie, ale czy można czegoś innego wymagać od urządzenia kosztującego więcej niż 4000 zł? Zdecydowanie bardziej doceniam to, że jest znacznie lżejszy od mojego laptopa. Ten tablet (a może komputer?) waży zaledwie 690 g, przez co praktycznie nie da się go poczuć w torbie lub plecaku nawet po całym dniu spędzonym na biznesowych spotkaniach. A takich dni miewam całkiem sporo.

20.10.2016 18.22
Huawei Matebook – sprzęt wręcz stworzony z myślą o pracy mobilnej
REKLAMA
REKLAMA

Inne cechy MateBooka? Rozsądna wydajność. Nie można oczywiście twierdzić, że procesor Core M wraz z 4-8 GB RAM i dyskiem SSD to konfiguracja wystarczająca do obróbki wideo lub grania w najnowsze tytuły, ale nie do tego celu MateBook został stworzony.

Grunt, że nadaje się do codziennej pracy i jest przy tym praktycznie bezgłośny. Spodobał mi się też 12-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2K, który jest zdecydowanie lepszy, niż w moim małym MacBooku Air. Huawei Matebook jest jednym z najlepszych tabletów wśród laptopów i jednym z najlepszych laptopów wśród tabletów. Krótko mówiąc, jedną z najlepszych obecnie dostępnych hybryd.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA