REKLAMA

Google Pixel kontra reszta świata. Który smartfon jest najlepszy?

Premiera nowych smartfonów jest okazją nie tylko do zapoznania się z właśnie zaprezentowanymi modelami, ale też do porównania ich z innymi sprzętami. Który z nich jest obecnie najlepszy? Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa i jednoznaczna, ale w znalezieniu jej pomoże przygotowana przez nas tabelka.

04.10.2016 16.42
Google Pixel kontra reszta świata. Który smartfon jest najlepszy?
REKLAMA
REKLAMA

Wszystkie nowe smartfony z wyższej półki są świetnymi urządzeniami i różnią się od siebie wyłącznie niuansami, których wybór to wyłącznie kwestia gustu. Mimo to wiemy, że pewna część użytkowników podczas wyboru urządzenia kieruje się wyłącznie (lub głównie) parametrami. Właśnie dla nich przygotowaliśmy poniższą tabelkę.

Mimo że Spider’s Web słynie z subiektywnych komentarzy oraz kategorycznych opinii, nie spodziewajcie się ich tutaj. Tym razem dajemy wam wyłącznie suche dane. A jeśli któryś wymieniony w tabelce sprzęt szczególnie was zainteresuje, przeczytajcie nasze teksty na jego temat. Każdy z wymienionych tu smartfonów testowaliśmy lub przynajmniej opisywaliśmy i, co za tym idzie, mamy na temat ich wyrobioną opinię. To z naszych wcześniejszych artykułów dowiecie się, że iPhone 7 Plus jest bezkompromisowym sprzętem, LG G5 jest przeznaczony dla fanów zdjęć krajobrazowych, a najbardziej opłacalnym sprzętem z wyższej półki jest Honor 8.

Jeśli zobaczycie w niej błędy, w końcu jesteśmy tylko ludźmi, dajcie znać. Wówczas niezwłocznie je poprawimy. Jeżeli chcecie, by dodać do niej inne sztandarowy smartfony, stwórzcie podobną tabelkę w Google Docs i udostępnijcie nam ją. Jeżeli telefon będzie pasował do zestawienia, na pewno go dodamy. Jeżeli któryś wymieniony smartfon szczególnie wam się podoba, napiszcie o nim w komentarzu i, w miarę możliwości, uzasadnijcie swoją opinię. Uprzedzając pytania: nie, nie dodamy urządzeń, które można kupić wyłącznie w Azji.

A póki co, ponownie zapraszamy do analizy tabelki!

REKLAMA

PS. Jeżeli chcecie zobaczyć tabelkę w całej okazałości, bez konieczności przewijania, kliknijcie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA