Gry

Przeżyłem horror w goglach PlayStation VR. Demo Resident Evil 7

To było jak grom z jasnego nieba. Nikt nie spodziewał się, że producenci Resident Evil 7 dostosują swoją grę do gogli PlayStation VR. A jednak! Nowa odsłona kultowej serii to pierwszoosobowy horror. Taki format jak mało który pasuje do wirtualnej rzeczywistości.

Resident Evil 7 wraca do korzeni serii. Gra będzie horrorem z krwi i kości. Solidnym doświadczeniem dla jednego gracza. Bez wybuchów, muskularnych herosów i ratowania świata. Z super-bohatera ponownie zamienimy się w ofiarę, która chce jedynie wydostać się z przeklętego domostwa.

Nie będzie to łatwe. Na gracza zapoluje wielu unikalnych przeciwników, prześladując go w losowych momentach. Niczym zaszczute zwierze, będziemy przemykać od jednego korytarza do drugiego, walcząc o każdy krok, każdy oddech i każdą sekundę.

Już demo technologiczne Resident Evil 7 wysyłało serce do przełyku. Gogle PS VR jedynie spotęgują ten efekt. Zanurzenie w wirtualnym świecie sprawi, że każdy przerażający moment i każdą mroczną scenerię będziemy odczuwać intensywniej. Jako wielki fan survival horroru, nie mogę się tego doczekać.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst