1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Gry

Przeżyłem horror w goglach PlayStation VR. Demo Resident Evil 7

To było jak grom z jasnego nieba. Nikt nie spodziewał się, że producenci Resident Evil 7 dostosują swoją grę do gogli PlayStation VR. A jednak! Nowa odsłona kultowej serii to pierwszoosobowy horror. Taki format jak mało który pasuje do wirtualnej rzeczywistości.

Przeżyłem horror w goglach PlayStation VR. Demo Resident Evil 7

Resident Evil 7 wraca do korzeni serii. Gra będzie horrorem z krwi i kości. Solidnym doświadczeniem dla jednego gracza. Bez wybuchów, muskularnych herosów i ratowania świata. Z super-bohatera ponownie zamienimy się w ofiarę, która chce jedynie wydostać się z przeklętego domostwa.

Nie będzie to łatwe. Na gracza zapoluje wielu unikalnych przeciwników, prześladując go w losowych momentach. Niczym zaszczute zwierze, będziemy przemykać od jednego korytarza do drugiego, walcząc o każdy krok, każdy oddech i każdą sekundę.

Już demo technologiczne Resident Evil 7 wysyłało serce do przełyku. Gogle PS VR jedynie spotęgują ten efekt. Zanurzenie w wirtualnym świecie sprawi, że każdy przerażający moment i każdą mroczną scenerię będziemy odczuwać intensywniej. Jako wielki fan survival horroru, nie mogę się tego doczekać.