1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Check-Point - nowy projekt Spider’s Web!

To ważny moment w historii naszej organizacji. Wychodzimy bowiem - na chwilę, ma się rozumieć - z Sieci i odpalamy coś fizycznego. No, na wpół fizycznego.

Check-Point Turniej Otwarcia.

Check-Point - to nowy podmiot, w który jesteśmy kapitałowo zaangażowani. Projekt e-sportowy. Będziemy organizować e-sportowe turnieje, będziemy zarządzać klubem, gdzie będzie można przyjść i pograć w gry, będziemy organizować e-sportowe ligi. Oczywiście o wszystkim będzie można przeczytać na Spider’s Web, bo nasz blog będzie w oczywisty sposób patronem medialnym nowego przedsięwzięcia.

To na razie projekt lokalny, sosnowiecki, ale zwracam szczególną uwagę na słowa ‚na razie’.

Już dziś jednak zapraszamy graczy z całego śląsko-zagłębiowskiego regionu. Będzie się działo!

Zaczynamy już w ten weekend Turniejem Otwarcia Check-Point!

Odbędzie się on w okresie 29 - 30 października w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym (ul. Wojska Polskiego 8, Sosnowiec).

Zagramy w CounterStrike Global Offensive (32 drużyny) z nagrodami o wartości ponad 6 tys. zł, Hearthstone (64 graczy) z nagrodami o wartości 1 tys. zł oraz FIFA 16 z nagrodami o wartości również 1 tys. zł.

Zapraszamy graczy oraz widzów. Już dziś wiemy, że zainteresowanie turniejem jest naprawdę spore. Więcej o turnieju jutro na Spider’s Web. Zapraszamy na fanpage'a Check-Point na Facebooku - tam znajdziecie więcej informacji o projekcie i trunieju.

Już wkrótce otwieramy e-sportowy lokal Check-Point w Klubie Dekada w Sosnowcu przy ul. Sienkiewicza 3, w budynku CH Europa. Każdy będzie mógł przyjść, by sprawdzić swoje umiejętności w popularne e-sportowe gry.

Już wkrótce także ruszamy z e-sportową ligą, która będzie… wstępem do czegoś znacznie większego. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu ze mną.

Spider’s Web będzie patronem medialnym przedsięwzięcia.

Wkrótce uruchomimy oddzielną sekcję na naszym blogu dedykowaną Check-Pointowi. Pierwszych relacji możecie się spodziewać już w weekend, gdy będziemy dla Was relacjonować przebieg Turnieju Otwarcia Check-Point!

Trzymajcie kciuki! To wstęp do czegoś naprawdę wielkiego!