REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Check-Point - nowy projekt Spider’s Web!

To ważny moment w historii naszej organizacji. Wychodzimy bowiem - na chwilę, ma się rozumieć - z Sieci i odpalamy coś fizycznego. No, na wpół fizycznego.

27.10.2016
17:42
Check-Point Turniej Otwarcia.
REKLAMA
REKLAMA

Check-Point - to nowy podmiot, w który jesteśmy kapitałowo zaangażowani. Projekt e-sportowy. Będziemy organizować e-sportowe turnieje, będziemy zarządzać klubem, gdzie będzie można przyjść i pograć w gry, będziemy organizować e-sportowe ligi. Oczywiście o wszystkim będzie można przeczytać na Spider’s Web, bo nasz blog będzie w oczywisty sposób patronem medialnym nowego przedsięwzięcia.

To na razie projekt lokalny, sosnowiecki, ale zwracam szczególną uwagę na słowa ‚na razie’.

Już dziś jednak zapraszamy graczy z całego śląsko-zagłębiowskiego regionu. Będzie się działo!

Zaczynamy już w ten weekend Turniejem Otwarcia Check-Point!

Odbędzie się on w okresie 29 - 30 października w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym (ul. Wojska Polskiego 8, Sosnowiec).

Zagramy w CounterStrike Global Offensive (32 drużyny) z nagrodami o wartości ponad 6 tys. zł, Hearthstone (64 graczy) z nagrodami o wartości 1 tys. zł oraz FIFA 16 z nagrodami o wartości również 1 tys. zł.

Zapraszamy graczy oraz widzów. Już dziś wiemy, że zainteresowanie turniejem jest naprawdę spore. Więcej o turnieju jutro na Spider’s Web. Zapraszamy na fanpage'a Check-Point na Facebooku - tam znajdziecie więcej informacji o projekcie i trunieju.

Już wkrótce otwieramy e-sportowy lokal Check-Point w Klubie Dekada w Sosnowcu przy ul. Sienkiewicza 3, w budynku CH Europa. Każdy będzie mógł przyjść, by sprawdzić swoje umiejętności w popularne e-sportowe gry.

Już wkrótce także ruszamy z e-sportową ligą, która będzie… wstępem do czegoś znacznie większego. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu ze mną.

Spider’s Web będzie patronem medialnym przedsięwzięcia.

REKLAMA

Wkrótce uruchomimy oddzielną sekcję na naszym blogu dedykowaną Check-Pointowi. Pierwszych relacji możecie się spodziewać już w weekend, gdy będziemy dla Was relacjonować przebieg Turnieju Otwarcia Check-Point!

Trzymajcie kciuki! To wstęp do czegoś naprawdę wielkiego!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA