REKLAMA

Gracze na start! The Crew zupełnie za darmo z okazji 30 urodzin Ubisoftu

Ubisoft obchodzi 30 rocznicę działalności. Świętują nie tylko pracownicy popularnego wydawnictwa, ale również gracze, za sprawą darmowego The Crew.

14.09.2016 18.24
Pobierz The Crew za darmo, prosto z uPlay
REKLAMA
REKLAMA

The Crew stało się darmowe. Kopię gry może dodać do swojej biblioteki każdy, kto posiada lub założy konto na platformie uPlay. Wystarczy wejść pod ten adres, zaakceptować warunki umowy na oprogramowanie i *puff* - gra jest wasza, na stałe lądując w prywatnej bibliotece uPlay.

Darmowe The Crew to prezent jedynie dla komputerowych graczy.

Posiadacze konsol PlayStation oraz Xbox niestety tym razem muszą obejść się smakiem. W sklepach PS Store oraz Xbox Live Marketplace The Crew wciąż jest produkcją płatną, z ceną odpowiednio 100 oraz 98 zł.

Jako osoba preferująca rozgrywkę na konsoli, czuję lekkie ukłucie zazdrości. Mimo tego, trzeba oddać Ubisoftowi, że z okazji 30-lecia przygotował dla graczy na całym świecie naprawdę ciekawy, wartościowy prezent.

zrzut-ekranu-2016-09-14-o-15-49-25 class="wp-image-516319"

Czym właściwie jest The Crew?

REKLAMA

To oryginalne podejście do gatunku gier wyścigowych, w które został wmieszany komponent MMO. Amatorzy rajdów i wyścigów poruszają się po otwartym terenie, biorąc udział w kolejnych zmaganiach, łącząc się w grupy oraz wykonując pomysłowe, oryginalne misje.

The Crew to produkcja do bólu zręcznościowa, efektowna i efekciarska. Powinna być strzałem w dziesiątkę dla miłośników takich serii jak Need for Speed czy Burnout.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA