REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Co za promocja!? Dobry, wodoszczelny głośnik Bluetooth za 76 zł

Jeżeli szukacie dobrego bezprzewodowego głośnika i nie chcecie za niego przepłacić, powinniście wybrać model BlitzWolf F1 IPX4. Zwłaszcza, że teraz sprzęt ten kosztuje zaledwie 76 zł.

Co za promocja!? Dobry, wodoszczelny głośnik Bluetooth za 76 zł
REKLAMA
197 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Czym jest marka BlitzWolf? Osobiście lubię ją porównywać do Xiaomi wśród akcesoriów. Firma ta tworzy świetne powerbanki oraz przenośne głośniki, które kosztują ułamek tego, co produkty bardziej renomowanej konkurencji. Sprzęty BlitzWolf cechują się przy tym świetną jakością wykonania.

Nie inaczej jest w przypadku modelu BlitzWolf F1 IPX4, który ma aluminiową obudowę i według relacji użytkowników gra lepiej niż większość podobnych sprzętów kosztujących ponad 300 zł. Warto też zwrócić uwagę na jego małę wymiary, bardzo ładny wygląd oraz czas pracy na akumulatorze sięgający nawet 10-12 godzin.

Urządzenie to jest też w wodoszczelne.

Jedyne newralgiczne elementy, czyli port ładowania oraz wyjście słuchawkowe, są zamknięte za gumowymi uszczelkami. Dzięki temu urządzenie to idealnie nada się do wzięcia w niezbyt sprzyjające tereny, takie jak nadmorska plaża. Mój Bose SoundLink mini przeżył takie wyprawy i po każdej z nich wyglądał dosyć kiepsko.

Mając głośnik za 1000 zł cały czas zastanawiam się, gdzie mogę go wziąć, gdzie będzie bezpieczny. Domówka? OK, może być. Wyjście na grilla pod las? Niespecjalnie, mogę go zgubić. Wycieczka nad jezioro? Kurczę, mogę go zamoczyć lub ktoś mi go ukradnie. Posiadając ten sprzęt nie będę miał takich dylematów, bo, umówmy się, kosztuje zaledwie 70 zł, czyli mniej niż butelka Jacka Daniel’sa.

Jestem świecie przekonany, że BlitzWolf F1 IPX4 będzie cechował się gorszym brzmieniem niż mój głośnik Bose, ale będę mógł go zabrać absolutnie wszędzie bez jakichkolwiek obaw. A jeśli podczas którejś eskapady zepsuje się, zostanie skradziony lub przypadkiem go zapomnę… cóż, po prostu kupię drugi. Nie będzie to odczuwalny koszt.

Jak kupić głośnik BlitzWolf F1 IPX4 za 76 zł?

Cena tego sprzętu w sklepie BangGood wynosi 32,99 dol. Po wpisaniu kodu ccbwf1 w koszyku zostanie ona obniżona do 19,79 dol., czyli właśnie do około 76 zł.

Na dostarczenie tego głośnika będę czekał około miesiąc. Mogę wam obiecać, że po tym czasie przeczytacie, a może i obejrzycie, jego recenzję na łamach Spider’s Web. A póki co możecie razem ze mną lecieć na zakupy!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA