Operatorzy  / News

T-Mobile maksymalnie uprościł ofertę. Zupełnie nowe taryfy już od 15 września

Picture of the author
224 interakcji
dołącz do dyskusji

T-Mobile zaprezentował właśnie nową, uproszczoną ofertę oraz zupełnie nową filozofię pracy z klientami. Sieć podkreśla, że rozwiązania te zostały stworzone z myślą o użytkownikach i to widać już w nowym sposobie dobierania oferty, który będzie obowiązywał od teraz w T-Mobile.

Klient przychodzący do salonu operatora często nie wie lub nie potrafi określić, czego dokładnie potrzebuje. Oczywiście każdy chce płacić jak najmniej i dostać za złotówkę jak najlepszy smartfon, jednak to nie są wystarczające informacje, aby dobrze i indywidualnie dobrać ofertę dla każdego klienta.

Dlatego teraz w T-Mobile, klient po wejściu do salonu nie będzie dostawał od razu oferty zaproponowanej przez konsultanta. Zanim klient dowie się czegoś o dostępnych taryfach i smartfonach, razem z obsługą wypełni krótki, składający się z kilku kroków kwestionariusz. Zabieg ten ma pozwolić na dobranie oferty odpowiedniej do potrzeb danego użytkownika. Po wypełnieniu formularza klient pozna ofertę, która odpowiada jego potrzebom oraz urządzenie, które może zakupić w danej taryfie.

Oczywiście smartfon zaproponowany przez T-Mobile można zmienić i podpisać umowę na jeden z nowych abonamentów, wybierając przy tym taki telefon, jaki nam się podoba.

Wszystko pod kontrolą

T-Mobile zapowiedział również aplikację mobilną, która ma pozwalać na łatwe kontrolowanie pakietu. Klient będzie wiedział, czy wybrane przez niego rozwiązanie jest rzeczywiście wystarczające, a w przypadku, gdy pakiet się skończy, klient dowie się, jak może go powiększyć np. o dodatkową paczkę danych.

Podczas dzisiejszej konferencji sieć T-Mobile zaprezentowała trzy nowe proste plany taryfowe Supernet, które nazywają się po prostu: T1, T2 i T3.

T-Mobile: nowe taryfy Supernet T1, T2 i T3

Pierwsza pozwoli na darmowe rozmowy, druga dołoży do tego darmowe SMS-y i MMS-y, a trzecia bezpłatne rozmowy w 12 krajach Unii Europejskiej. Jeżeli chodzi o paczki danych, oferta T1 daje pakiet o wielkości 5 GB, w przypadku oferty T2 można zwiększyć paczkę do 10 GB, zaś w przypadku oferty T3 do nielimitowanego dostępu do sieci (20 GB z pełną prędkością, potem 1 Mb/s) oraz europejskiej paczki danych o wielkości 1 GB. Klient nie musi obligatoryjnie wybierać największej możliwej paczki danych.

T-Mobile chwali się też darmowym dostępem do sieci w kilku aplikacjach: Tidal, Mybox, Navigacja, MyDysk oraz radio internetowe. W ofertach T2 oraz T3 paczka danych nie jest zużywana również podczas korzystania z Facebooka, Messengera, WhatsAppa oraz Twittera.

Dodatkowo każdy użytkownik do swojej oferty dostanie dwie karty SIM, za pomocą których będzie mógł wykorzystywać pakiet danych w innych urządzeniach, takich jak komputer i tablet - to super sprawa.

Ceny nowych ofert T-Mobile

Oferta T1 z paczką danych 5 GB będzie kosztować 39,95 zł miesięcznie w przypadku oferty bez telefonu oraz 59,95 zł w przypadku oferty z telefonem. W przypadku kolejnych taryf ceny tych usług będą wzrastać kolejno o 20 zł. Oferta T2 będzie kosztować 59,95 zł lub 79,95 zł, zaś T3 79,95 zł lub 99,95 zł.

Nowe taryfy wejdą do sprzedaży 15 września.

Współpraca: Dawid Kosiński

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst