REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

T-Mobile maksymalnie uprościł ofertę. Zupełnie nowe taryfy już od 15 września

T-Mobile zaprezentował właśnie nową, uproszczoną ofertę oraz zupełnie nową filozofię pracy z klientami. Sieć podkreśla, że rozwiązania te zostały stworzone z myślą o użytkownikach i to widać już w nowym sposobie dobierania oferty, który będzie obowiązywał od teraz w T-Mobile.

13.09.2016
15:21
T-Mobile maksymalnie uprościł ofertę. Taryfy Supernet już od 15 września
REKLAMA
REKLAMA

Klient przychodzący do salonu operatora często nie wie lub nie potrafi określić, czego dokładnie potrzebuje. Oczywiście każdy chce płacić jak najmniej i dostać za złotówkę jak najlepszy smartfon, jednak to nie są wystarczające informacje, aby dobrze i indywidualnie dobrać ofertę dla każdego klienta.

Dlatego teraz w T-Mobile, klient po wejściu do salonu nie będzie dostawał od razu oferty zaproponowanej przez konsultanta. Zanim klient dowie się czegoś o dostępnych taryfach i smartfonach, razem z obsługą wypełni krótki, składający się z kilku kroków kwestionariusz. Zabieg ten ma pozwolić na dobranie oferty odpowiedniej do potrzeb danego użytkownika. Po wypełnieniu formularza klient pozna ofertę, która odpowiada jego potrzebom oraz urządzenie, które może zakupić w danej taryfie.

Oczywiście smartfon zaproponowany przez T-Mobile można zmienić i podpisać umowę na jeden z nowych abonamentów, wybierając przy tym taki telefon, jaki nam się podoba.

Wszystko pod kontrolą

T-Mobile zapowiedział również aplikację mobilną, która ma pozwalać na łatwe kontrolowanie pakietu. Klient będzie wiedział, czy wybrane przez niego rozwiązanie jest rzeczywiście wystarczające, a w przypadku, gdy pakiet się skończy, klient dowie się, jak może go powiększyć np. o dodatkową paczkę danych.

Podczas dzisiejszej konferencji sieć T-Mobile zaprezentowała trzy nowe proste plany taryfowe Supernet, które nazywają się po prostu: T1, T2 i T3.

T-Mobile: nowe taryfy Supernet class="wp-image-515999"
T-Mobile: nowe taryfy Supernet T1, T2 i T3

Pierwsza pozwoli na darmowe rozmowy, druga dołoży do tego darmowe SMS-y i MMS-y, a trzecia bezpłatne rozmowy w 12 krajach Unii Europejskiej. Jeżeli chodzi o paczki danych, oferta T1 daje pakiet o wielkości 5 GB, w przypadku oferty T2 można zwiększyć paczkę do 10 GB, zaś w przypadku oferty T3 do nielimitowanego dostępu do sieci (20 GB z pełną prędkością, potem 1 Mb/s) oraz europejskiej paczki danych o wielkości 1 GB. Klient nie musi obligatoryjnie wybierać największej możliwej paczki danych.

T-Mobile chwali się też darmowym dostępem do sieci w kilku aplikacjach: Tidal, Mybox, Navigacja, MyDysk oraz radio internetowe. W ofertach T2 oraz T3 paczka danych nie jest zużywana również podczas korzystania z Facebooka, Messengera, WhatsAppa oraz Twittera.

Dodatkowo każdy użytkownik do swojej oferty dostanie dwie karty SIM, za pomocą których będzie mógł wykorzystywać pakiet danych w innych urządzeniach, takich jak komputer i tablet - to super sprawa.

Ceny nowych ofert T-Mobile

Oferta T1 z paczką danych 5 GB będzie kosztować 39,95 zł miesięcznie w przypadku oferty bez telefonu oraz 59,95 zł w przypadku oferty z telefonem. W przypadku kolejnych taryf ceny tych usług będą wzrastać kolejno o 20 zł. Oferta T2 będzie kosztować 59,95 zł lub 79,95 zł, zaś T3 79,95 zł lub 99,95 zł.

REKLAMA

Nowe taryfy wejdą do sprzedaży 15 września.

Współpraca: Dawid Kosiński

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA