REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Gry

Jesteśmy w Nowym Jorku i oglądamy PlayStation 4 Pro i 4 Slim. Tak wyglądają nowe konsole Sony

Jesteśmy jednymi z pierwszych przedstawicieli mediów na świecie, którzy zobaczyli PlayStation 4 Pro na własne oczy. Redakcja Spider’s Web znajduje się teraz w Nowym Jorku, testując obie nowe konsole Sony, gry wsparte HDR oraz treści w 4K. Oto, jak PlayStation 4 Pro, PlayStation 4 Slim oraz PlayStation VR wyglądają na żywo.

HDR w PlayStation 4 Pro
REKLAMA
REKLAMA

PlayStation 4 Pro oraz PlayStation 4 Slim stoją obok siebie. Ten sam piedestał mogliście widzieć, oglądając konferencję PlayStation Meeting.

playstation-4-pro-1

Ta sama sytuacja, inne ujęcie. Nie wiem jak wam, ale mnie nowe obudowy konsol nie przypadły do gustu w jakiś szczególny sposób. O wiele bardziej podoba mi się wygląd podstawowego PS4 w 2013 roku.

playstation-4-pro-2

Szkoda, że podczas prezentacji „Pro” konsoli nie pokazano również „pro” kontrolera, na modłę świetnego Xbox Elite od Microsoftu. Z drugiej strony, DualShock 4 to absolutnie najlepszy pad, jaki kiedykolwiek był w rodzinie PlayStation.

playstation-4-pro-3

A tutaj kolejny nowy członek rodziny - gogle wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR, które będą lepiej i szybciej współpracować z PlayStation 4 Pro. Oczywiście PS VR podłączymy również do pozostałych edycji konsoli.

playstation-4-pro-4

Gdy postawimy PS4 Pro oraz PS4 Slim obok siebie, potężniejsza, droższa konsola jest wyraźnie większa. Ciekawe, jak wypadnie w porównaniu z klasycznym modelem PS4, już dostępnym na rynku.

playstation-4-pro-5

Warto dodać, że w PlayStation VR zadziałają kontrolery ruchowe z ery PlayStation 3. Nie sprzedawajcie ich!

playstation-4-pro-6

Tutaj widzimy obie nowe konsole od spodu. Smaczkiem jest, że gumowe podstawki mają kształty krzyżyków, kół, trójkątów i kwadratów.

playstation-4-pro-7

Koniec patrzenia na szklane gabloty. Tak wygląda PlayStation 4 Pro w bardziej naturalnych, „domowych” warunkach. Spore, prawda?

playstation-4-pro-8

Na PlayStation 4 Pro mamy okazję zagrać w nadchodzące For Honor od Ubisoftu. Ale będzie sieka.

playstation-4-pro-9

A tutaj już mój cichy faworyt - strzelanina Farpoint rozgrywana w całości w wirtualnej rzeczywistości. VR, kosmos, obcy - czego chcieć więcej? Dobrego wrażenia ze strzelania, oczywiście!

playstation-4-pro-10

Dziennikarze z całego świata rozmawiają, jak to jest z tym HDR i 4K na PlayStation 4 Pro. No więc jak? Niebawem szerzej napiszemy o tym na Spider’s Webie.

playstation-4-pro-11

Trudno uchwycić to na zdjęciach robionych smartfonem, ale powiem wam tak - HDR naprawdę ROBI RÓŻNICĘ.

playstation-4-pro-12

Jak widzicie po minie obsługi PlayStation, nie wszyscy są zadowoleni z dociekliwych, szczegółowych pytań Piotra Grabca.

playstation-4-pro-13

Wracamy do testowania gier w HDR. Niebawem możecie spodziewać się kolejnych materiałów z Nowego Jorku, poświęconych produktom PlayStation.

REKLAMA
playstation-4-pro-15

* Zdjęcia: Piotr Grabiec

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA