1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Wideo dnia: zobacz, jak niezadowolony klient demoluje Sklep Apple

Wideo dnia: Sklep Apple zdemolowany przez klienta
243 interakcji
dołącz do dyskusji

Ile razy zdarzyło się wam wyjść ze sklepu w stanie wielkiego wzburzenia i niezadowolenia z obsługi klienta? Pewnemu mężczyźnie w Dijon, we Francji, też nie spodobała się obsługa więć… postanowił dać stosowny upust swojej złości.

Przy pierwszym obejrzeniu nagrania nie do końca zrozumiałem, co oglądam. Przy drugim mogłem się już tylko śmiać. Przy trzecim podejściu zacząłem mimo wszystko współczuć sprawcy, bo czeka go potężna grzywna.

Francuska telewizja opublikowała nagrania, które pokazują, jak poirytowany mężczyzna w Sklepie Apple w Dijon podchodzi do wystawionych iPhone’ów i MacBooków, zdejmuje je z ekspozycji, kładzie płasko na blatach po czym… rozbija je metalową kulą do gry w Bule.

Urzekająca w tym nagraniu jest metodyczność działania i spokój, z jakim mężczyzna rozbija kolejne smartfony Apple. Jak widać po reakcji obsługi i widzów, sytuacja jest na tyle kuriozalna, że nikt nie wie jak w zasadzie zareagować. W końcu oczywiście jednak obsługa zawiadomiła ochronę.

Kolejne nagrania pokazują, jak mężczyzna zostaje ujęty przez ochronę, a potem chyba do niego dociera, co zrobił i co mu grozi, bo… zaczyna uciekać.

Nie wiadomo dokładnie, ile tysięcy dolarów w połamanych iSprzętach oglądamy na wideo, ale kwota z pewnością przyprawi sprawcę o zawrót głowy i poważny ubytek w portfelu.

Nie wiadomo też, co spowodowało u mężczyzny tak potężną frustrację, że aż postanowił zdemolować sklep.

Stawiam, że po prostu w Dijon także nie mieli nowych iPhone’ów 7 Plus w kolorze Jet Black…