Gry  / News

Premiera nowych konsol PlayStation - oglądaj na żywo na Spider's Web

Zaledwie chwila dzieli nas od rozpoczęcia PlayStation Meeting - imprezy, na której Sony zaprezentuje nowe wersje konsoli PlayStation 4. Jesteśmy na miejscu w Nowym Jorku, z kolei was zachęcamy do oglądania konferencji na żywo.

PlayStation Meeting to najważniejsza konferencja Sony Computer Entertainment w tym roku. Istotniejsza nawet od tej z E3 2016 w Los Angeles. Japończycy zaprezentują nam nowe produkty z serii PlayStation, którymi chcą dominować na rynku w kolejnych latach. PlayStation Meeting będzie strumieniowane online.

Dla waszej wygody osadziliśmy w tekście odtwarzacz YouTube. Tutaj macie z kolei awaryjną transmisję na Twitchu.

PlayStation Meeting - czego możemy się spodziewać?

Oczywiście PlayStation 4 Slim oraz PlayStation 4 Neo. Jestem ciekaw zwłaszcza tej drugiej wersji urządzenia. Zastanawia mnie, po co Sony produkuje silniejsze PS4, skoro konsola i tak nie poradzi sobie z grami w standardzie 4K, w 30 klatkach na sekundę. No chyba, że będzie kosztować około 6000 złotych.

Prędzej uwierzę w lepsze i szybsze działanie systemu oraz więcej klatek na sekundę w standardzie 720p i 1080p. Możliwe, że Neo będzie również w pewnym stopniu lepiej „dogadywać się” z nadchodzącym PlayStation VR, na które czekam z otwartymi rękoma po tym, jak zobaczyłem Resident Evil 7 rozgrywane w wirtualnej rzeczywistości.

Osobiście liczę na dodatkowe bomby.

Możliwości jest wiele. The Last of Us 2? Killzone produkowane w całości na PlayStation VR? Nowa wersja PS Vity, za śmieszne pieniądze, obsługująca klasyczne karty SD? Wsteczna kompatybilność z PlayStation 3 na PlayStation 4 Neo? Sony ma szerokie pole do popisu.

PlayStation Meeting rozpoczyna się o 21:00 polskiego czasu. Wszystkich miłośników gier wideo oraz nowych technologii zapraszam do odwiedzenia tego tekstu, gdy będziemy już po konferencji Apple.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst