REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Media

To zabawne, że w 2016 roku Kubie Wojewódzkiemu trzeba tłumaczyć, czym jest selfie

Zabawne, zwłaszcza że sama stacja TVN, której Kuba Wojewódzki jest przecież Królem, ogłasza ostatnio w swojej ramówce konkurs na najlepsze selfie wśród widzów. Co prawda, być może nie warto nawet o tym wspominać, bo nagroda nie jest specjalnie atrakcyjna. Chyba, że chcecie oglądać swoją podobiznę w spotach TVN-u. No właśnie, ale czy na pewno podobiznę?

Kuba Wojewódzki w 2016 roku nadal nie wie, co to selfie
REKLAMA
113 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Program "Kuba Wojewódzki" od dawna nie cieszy się już moim zainteresowaniem. Prowadzący, który kiedyś potrafił ująć i rozbawić, stracił pewną świeżość. Słuchanie w kółko żartów o seksie i autoironicznych wynurzeń o jego rzekomym gejostwie stało się - powiedzmy to sobie szczerze - po prostu nudne. Mimo to ostatnie dwa wtorkowe wieczory spędziłam właśnie z programem Króla TVN-u. Stało się tak za sprawą interesujących mnie gości. Dwa tygodnie temu w talk-show dziennikarza i prezentera gościli Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik, odtwórcy głównych ról w filmie "Ostatnia rodzina", a wczorajszy odcinek uświetnili Piotr Stramowski, Majami z nowego "Pitbulla" i Lara Gessler, restauratorka i cukierniczka, a prywatnie córka Magdy Gessler.

Kilka odcinków temu, począwszy od epizodu 291, Kuba Wojewódzki rozpoczął nową zabawę, w której udział biorą zaproszeni goście.

Żartobliwy przerywnik programu polega na tym, że Wojewódzki prezentuje najbardziej żenujące selfie każdego swojego rozmówcy i umieszcza je na tablicy. Im wyżej zdjęcie zostaje powieszone, tym bardziej - według Wojewódzkiego - jest nieudane. Problem polega na tym, że to dowcip dziennikarza jest zupełnie nieudany.

Chyba, że przyjmiemy, że selfie Lary Gessler może prezentować nie ją, a pieczonego kurczaka. We wczorajszym odcinku tak właśnie wyglądało "selfie" Gessler, a "selfie'em" Stramowskiego okazał się - uwaga - mały piesek. Kiedy aktor powiedział, że prezentowana fotografia nie jest selfie, Wojewódzki skomentował to, mówiąc, że przecież zdjęcie zostało umieszczone na Instagramie.

Kadr z programu "Kuba Wojewódzki", który emitowany jest na stacji TVN (odc. 295)
Kadr z programu "Kuba Wojewódzki", który emitowany jest w stacji TVN (odc. 295)

Przypomnijmy, że selfie, a po polsku, niezbyt ładnie mówiąc, samojebka, to zdjęcie, które robimy samemu sobie.

Takie jak to:

Chyba, że zgodnie z logiką TVN-u to też jest Kuba Wojewódzki:

#moj#nowy#breloczek#do#bentleya#wypas#na#grubo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

REKLAMA

Ale to już niech pozostanie sprawą pomiędzy Królem TVN-u a Magdą Gessler.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA