REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Media

To zabawne, że w 2016 roku Kubie Wojewódzkiemu trzeba tłumaczyć, czym jest selfie

Zabawne, zwłaszcza że sama stacja TVN, której Kuba Wojewódzki jest przecież Królem, ogłasza ostatnio w swojej ramówce konkurs na najlepsze selfie wśród widzów. Co prawda, być może nie warto nawet o tym wspominać, bo nagroda nie jest specjalnie atrakcyjna. Chyba, że chcecie oglądać swoją podobiznę w spotach TVN-u. No właśnie, ale czy na pewno podobiznę?

28.09.2016
20:02
Kuba Wojewódzki w 2016 roku nadal nie wie, co to selfie
REKLAMA
REKLAMA

Program "Kuba Wojewódzki" od dawna nie cieszy się już moim zainteresowaniem. Prowadzący, który kiedyś potrafił ująć i rozbawić, stracił pewną świeżość. Słuchanie w kółko żartów o seksie i autoironicznych wynurzeń o jego rzekomym gejostwie stało się - powiedzmy to sobie szczerze - po prostu nudne. Mimo to ostatnie dwa wtorkowe wieczory spędziłam właśnie z programem Króla TVN-u. Stało się tak za sprawą interesujących mnie gości. Dwa tygodnie temu w talk-show dziennikarza i prezentera gościli Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik, odtwórcy głównych ról w filmie "Ostatnia rodzina", a wczorajszy odcinek uświetnili Piotr Stramowski, Majami z nowego "Pitbulla" i Lara Gessler, restauratorka i cukierniczka, a prywatnie córka Magdy Gessler.

Kilka odcinków temu, począwszy od epizodu 291, Kuba Wojewódzki rozpoczął nową zabawę, w której udział biorą zaproszeni goście.

Żartobliwy przerywnik programu polega na tym, że Wojewódzki prezentuje najbardziej żenujące selfie każdego swojego rozmówcy i umieszcza je na tablicy. Im wyżej zdjęcie zostaje powieszone, tym bardziej - według Wojewódzkiego - jest nieudane. Problem polega na tym, że to dowcip dziennikarza jest zupełnie nieudany.

Chyba, że przyjmiemy, że selfie Lary Gessler może prezentować nie ją, a pieczonego kurczaka. We wczorajszym odcinku tak właśnie wyglądało "selfie" Gessler, a "selfie'em" Stramowskiego okazał się - uwaga - mały piesek. Kiedy aktor powiedział, że prezentowana fotografia nie jest selfie, Wojewódzki skomentował to, mówiąc, że przecież zdjęcie zostało umieszczone na Instagramie.

Kadr z programu "Kuba Wojewódzki", który emitowany jest na stacji TVN (odc. 295) class="wp-image-518826"
Kadr z programu "Kuba Wojewódzki", który emitowany jest w stacji TVN (odc. 295)

Przypomnijmy, że selfie, a po polsku, niezbyt ładnie mówiąc, samojebka, to zdjęcie, które robimy samemu sobie.

Takie jak to:

Chyba, że zgodnie z logiką TVN-u to też jest Kuba Wojewódzki:

#moj#nowy#breloczek#do#bentleya#wypas#na#grubo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) 3 Lut, 2016 o 10:43 PST

REKLAMA

Ale to już niech pozostanie sprawą pomiędzy Królem TVN-u a Magdą Gessler.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA