REKLAMA

iPhone 7 kontra reszta świata. Który smartfon jest najlepszy?

Który smartfon jest obecnie najlepszy na świecie? Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa i jednoznaczna, ale w znalezieniu jej pomoże przygotowana przez nas tabelka.

08.09.2016 12.06
iPhone 7 kontra reszta świata. Który smartfon jest najlepszy?
REKLAMA
REKLAMA

Wszystkie smartfony z wyższej półki są świetnymi urządzeniami i różnią się od siebie wyłącznie niuansami, których wybór to kwestia gustu. Zdaję sobie jednak sprawę, że pewna część użytkowników smartfonów nadal kieruje się ich suchymi parametrami. Właśnie dla tych osób przygotowaliśmy poniższą tabelkę.

Nie liczcie tu na słowo komentarza, ani subiektywnej opinii. Dostarczymy wam tutaj wyłącznie suche dane. Jeżeli któryś sprzęt szczególnie was zainteresuje, po prostu znajdźcie nasze artykuły na jego temat. Każdy z wymienionych tu telefonów testowaliśmy lub przynajmniej opisywaliśmy i mamy na temat ich wyrobioną opinię. To z nich dowiecie się, że iPhone 7 Plus jest bezkompromisowym sprzętem, Huawei P9 to sztandarowy smartfon pełną gębą, LG G5 jest przeznaczony dla fanów zdjęć krajobrazowych, a najbardziej opłacalnym sprzętem na rynku jest Honor 8.

Jeżeli zobaczycie w niej błędy, w końcu jesteśmy tylko ludźmi, dajcie znać. Wówczas niezwłocznie je poprawimy. Jeżeli chcecie, by dodać do niej inne sztandarowy smartfony, stwórzcie podobną tabelkę w Google Docs i udostępnijcie nam ją. Jeżeli telefon będzie pasował do zestawienia, na pewno go dodamy. Jeżeli jakiś smartfon szczególnie wam się podoba, napiszcie o nim w komentarzu i, w miarę możliwości, uzasadnijcie swoją opinię.

A póki co, ponownie zapraszamy do analizy tabelki!

REKLAMA

PS. Jeżeli chcecie otrzymać tabelkę w całej okazałości, bez konieczności przewijania, kliknijcie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA