REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Chcesz kupić czarnego iPhone'a 7? Lepiej od razu zamów pokrowiec

Lubicie błyszczące gadżety? Jeżeli tak, powinniście bardzo mocno rozważyć kupno smartfona iPhone 7 Jet Black. Musi jednak liczyć się z tym, że obudowa takiego sprzętu może szybko się porysować. Na swojej stronie internetowej ostrzega przed tym Apple.

08.09.2016
10:41
Apple ostrzega: nowy, czarny iPhone może się nadmiernie rysować
REKLAMA
REKLAMA

Ze strony produktowej iPhone 7, możemy dowiedzieć się, że:

Błyszczące wykończenie iPhone'a 7 w kolorze onyksu uzyskuje się w rezultacie precyzyjnego 9-stopniowego procesu anodyzacji i polerowania. Powierzchnia telefonu ma twardość dorównującą innym anodyzowanym produktom Apple, ale w miarę użytkowania mogą pojawiać się na niej mikrozarysowania. Aby temu zapobiec, sugerujemy zakup jednego z wielu dostępnych etui ochronnych na iPhone'a.

W wielkim skrócie, błyszczący iPhone będzie całkiem mocno zbierał rysy podczas codziennego użytkowania. Nie ma w tym nic szczególnie dziwnego, ponieważ wszystkie błyszczące gadżety są bardzo podatne na powstawanie rys. Należy jednak o tym pamiętać wybierając wersję kolorystyczną swojego urządzenia.

REKLAMA

Jeżeli jesteście przeczuleni na punkcie rys i ubytków lub za jakiś czas zechcecie sprzedać swój telefon, powinniście wybrać jedną z matowych wersji iPhone’a, a nie wariant Jet Black. Lub chociaż kupić do niego ochronną, przeźroczystą obudowę, która jednocześnie ochroni wasz smartfon i sprawi, że każdy będzie mógł zobaczyć i docenić jego błyszczącą obudowę.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA