REKLAMA

Jeżeli jesteś łowcą promocji, odwiedź dziś Ibood. Oferty zmieniają się co kilka minut

Internetowy sklep Ibood ma dziś rewelacyjną ofertę dla wszystkich łowców internetowych promocji. Ibood Hunt to 250 ofert w ciągu 24 godzin.

27.09.2016 11.05
Jeżeli jesteś łowcą promocji, odwiedź dziś Ibood
REKLAMA
REKLAMA

Ibood.com to sklep, który z pewnością jest dobrze znany wielu internautom. Jest to ogólnoeuropejska platforma do sprzedaży tzw. ofert jednodniowych. Każdego dnia w sklepie mamy jeden konkretny produkt, który jest sprzedawany z bardzo dużą obniżką.

Jak dużą? Kilka dni temu w sklepie można było kupić nowego złotego MacBooka w konfiguracji z procesorem 1,3 GHz, 8 GB pamięci RAM i dyskiem SSD za 4299 zł. Cena sklepowa tego urządzenia to przynajmniej 2 tys. zł więcej.

Tak duże obniżki sprawiają, że wiele osób zastanawia się, gdzie tu tkwi haczyk. Na forach internetowych można znaleźć tematy rozgoryczonych klientów, którzy długo czekają na dostawę produktu, albo którzy próbują dojść swoich praw i wykonać naprawę gwarancyjną. Pojawiają się też opinie o tym, że sprzęt czasami pochodzi z odnawianych partii, mimo że Ibood o tym nie informuje.

Sam z Ibood skorzystałem raz, stosunkowo niedawno. Kupiłem tam grę Guitar Hero Live w zestawie z dwiema gitarami. Czas oczekiwania na przesyłkę był długi (ok. 2 tyg.), ale była to jedyna niedogodność. Otrzymałem nowy, fabrycznie zapakowany sprzęt bez żadnych wad.

Ibood Hunt trwa tylko dziś

ibood class="wp-image-518512"

Ibood Hunt to specjalna akcja, która odbywa się tylko dziś, tj. 27 września 2016 roku. W ciągu 24 godzin na stronie pojawi się łącznie 250 promocji. Zmieniają się one dosłownie co kilka minut, więc czas na zakup jest bardzo krótki.

W promocjach znajdziemy sprzęty elektroniczne (laptopy, tablety), ale także urządzenia AGD i różnego typu gadżety. Liczba produktów w każdej ofercie jest bardzo ograniczona. Zasady działania dzisiejszych ofert są takie same, jak na co dzień, z tą różnicą, że nie możemy użyć płatności przy odbiorze.

Czy warto?

REKLAMA

Przenośne głośniki, lampki rowerowe z GPS-em, zestawy kurtek górskich, czy żelazka z generatorami pary. To wszystko widziałem dziś w ofertach Hunt. W zdecydowanej większości przypadków są to gadżety z gatunku tych, których kompletnie się nie potrzebuje. Są jednak osoby, które lubią kupić coś „na wszelki wypadek”, jeśli dany produkt będzie w odpowiednio atrakcyjnej cenie.

Jeśli należysz do takich osób, sprawdź dzisiejsze oferty w Ibood. Warto jednak mieć na uwadze, że internauci miewali problemy z egzekwowaniem gwarancji, jeśli sprzęt się po jakimś czasie zepsuł. Osobiście nie miałem takich przygód i mogę polecić sklep Ibood, ale lepiej dmuchać na zimne.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA