Jak oszczędzać pieniądze? Zobacz, jak ja to robię, zostań Mistrzem Oszczędzania i zgarnij nagrody!

Lokowanie produktu

Podobno Polacy są mistrzami w oszczędzaniu. Nikt jednak nie zostaje mistrzem bez treningu, dlatego eurobank startuje z akcją #mistrzoszczedzania, w której można nie tylko nauczyć się, jak oszczędzać, ale też wygrać ciekawe nagrody.

21.09.2016 17.37
Eurobank zaprasza do akcji #mistrzoszczedzania. Są nagrody!

Jakie są sposoby na oszczędzanie? Pewnie ilu ludzi, tyle sposobów. Mój sposób, to oczywiście technologie. Kontroluję wydatki, wspomagam się najnowszymi gadżetami i usługami, a przed każdym większym zakupem zastanawiam się dwa razy. Jeśli chcecie wiedzieć więcej, jak ja podchodzę do oszczędzania, wejdźcie na stronę kampanii Mistrz Oszczędzania, gdzie zdradzam swoje „sekrety”.

Oprócz mnie swoimi sposobami dzielą się też inny blogerzy i twórcy internetowi, więc warto tam zajrzeć. A nuż coś was zainspiruje.

mistrz_oszedzania_eeurbank class="wp-image-517502"

Kto oszczędza lepiej? Mężczyźni, czy kobiety? Wy decydujecie!

W ramach kampanii eurobank rusza też z konkursem, w którym możecie wygrać naprawdę fajne nagrody. Do zgarnięcia są karty podarunkowe na wycieczki za całkiem sporą sumę, rower i elektryczne deskorolki. A żeby wygrać te atrakcyjne nagrody, wystarczy wejść na stronę kampanii Mistrz Oszczędzania i dodać swój własny patent, warto też zagłosować na to, kto oszczędza lepiej – mężczyźni, czy kobiety?

Naprzeciwko siebie staną dwa teamy: team kobiet, oraz team mężczyzn, w którym oprócz mnie swoje sposoby na oszczędzanie przedstawi Michał Fedorowicz (Kulturą w Płot), Kamil Nowak (Blogojciec.pl) i chłopaki z „5 sposobów na…”

Oczywiście nasz team udowodni, że to nieprawda, że kobiety oszczędzają najlepiej. Także wpadnijcie na stronę www.mistrz-oszczedzania.pl i zagłosujcie na team mężczyzn. Nagrody są naprawdę zacne, więc warto poświęcić tych kilka kliknięć, żeby móc się potem cieszyć wycieczką lub zabawą z nowym sprzętem na świeżym powietrzu.

Przy okazji poznacie sporo ciekawych tricków na to, jak oszczędzać pieniądze i jak je mądrze pomnażać, np. na dedykowanym koncie oszczędnościowym czy lokacie.

Macie własne sposoby na oszczędzanie? Podzielcie się nimi w komentarzach, jak już zagłosujecie na team mężczyzn w wyzwaniu rzuconym przez eurobank ;) Śpieszcie się ze swoimi tipami, bo cała akcja twa tylko do 30.10.2016 r. Czasem zupełnie drobna rada może pomóc komuś innemu stać się Mistrzem Oszczędzania.

*Tekst powstał we współpracy z eurobankiem

Lokowanie produktu
Najnowsze