Tech  / News

Mocne uderzenie! Aero2 - ci od darmowego neta - weszli teraz w rozmowy i SMS-y

152 interakcji
dołącz do dyskusji

Do tej pory firma Aero2 była znana głównie jako dostawca BDI - Bezpłatnego Dostępu do Internetu. Teraz wprowadza ona usługę a2mobile, która będzie zupełnie nowym operatorem pre-paid.

Czytaj również: To już pewne! Zupełnie darmowy Internet Aero2 będzie dostępny w Polsce również w 2017 roku

Aero2 zaczęło zmieniać swoją ofertę już jakiś czas temu i wprowadziło konieczność wpisywania co godzinę kodu captcha, by umożliwić korzystanie z sieci niektórym najbardziej wymagającym użytkownikom. Następnie, oprócz usługi Bezpłatnego Dostępu do Internetu wprowadziło kilka pakietów danych o wielkości 0,5, 3 oraz 30 GB, które kosztowały kolejno 2, 5 oraz 30 zł i były ważne przez 30 dni.

Teraz firma wchodzi też na rynek usług głosowych

Koszt minuty rozmów, SMS-ów oraz każdego megabajta w a2mobile wynosi 18 groszy. Firma jednak zdaje sobie sprawę z tego, że większość klientów woli korzystać z pakietów. Dlatego wprowadza też trzy pakiety:

dav

Pierwszy z nich to kosztujący 8 zł pakiet “Zacny”, w którym dostępne są rozmowy i SMS-y w sieci (także do klientów Plusa) bez limitu, 50 minut rozmów poza siecią i na telefony stacjonarne, 50 SMS-ów wysłanych poza sieć oraz pakiet danych o wielkości 300 MB.

Kolejny pakiet nosi nazwę “Obfity”, którego koszt to 19 zł. Dostępne są w nim rozmowy i SMS-y w sieci bez limitu, 100 minut rozmów poza siecią i na telefony stacjonarne, 100 SMS-ów wysłanych poza sieć oraz pakiet danych o wielkości 5 GB.

dav

Ostatni pakiet jest określono jako “Suty”. Kosztuje on 25 zł i oferuje rozmowy i SMS-y na telefony komórkowe bez limitu, 100 minut na telefony stacjonarne oraz pakiet wielkości 10 GB danych.

Oprócz tego można dokupić dodatkowy pakiety, z których każdy kosztuje 15 zł.

Jeden z nich oferuje rozmowy na telefony komórkowe oraz SMS-y bez limitu, a także 100 minut na telefony stacjonarne. Z kolei drugi pakiet to dodatkowa paczka danych o wielkości 5 GB. a2mobile obsługuje też usługę Wi-Fi Calling, która podczas pobytu w zasięgu sieci Wi-Fi (także za granicą) pozwala dzwonić po stawkach polskich.

dav

Co ciekawe, każde doładowanie konta przedłuża ważność konta i środków na nim zgromadzonych o 2 lata. Starter można kupić przez internet, za pośrednictwem strony a2mobile. Starter kosztuje 8 zł i cena ta zawiera bezpłatną dostawę kurierem oraz 8 zł do wykorzystania na usługi.

Oferta a2mobile wydaje się obecnie najlepszą ofertą na rynku. Świetny zasięg Plusa, a także zacne, obfite i sute paczki danych mogą sprawić, że a2mobile zmieni rynek telekomunikacyjnych usług prepaid i nawet jeżeli nie zdobędzie jego dużej części, to wywoła zmianę ofert także przez konkurencyjne sieci.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst