1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Chcesz nowego smartfona? T-Mobile da ci teraz nie jeden, a dwa telefony do jednej umowy

Lokowanie produktu

T-Mobile ruszył właśnie z nową promocją, która pozwoli zdobyć nie jedno, a dwa różne urządzenia w ramach jednego abonamentu. To dobra okazja, by mieć ciastko i zjeść ciastko: dostać nowy telefon i obdarować nowym telefonem bliską osobę bez konieczności podpisywania dwóch różnych umów.

17.08.2016
19:23
Chcesz nowego smartfona? T-Mobile da ci teraz nie jeden, a dwa telefony do jednej umowy

Podpisując umowę u operatora komórkowego zwykle można zdobyć jeden sprzęt w bardzo korzystnej cenie początkowej, a raty za taki sprzęt płacone są w ramach miesięcznego abonamentu. Klienci mogą w ten sposób zdobyć nowy telefon nie płacąc za niego pełnej kwoty.

T-Mobile oferuje swoim klientom teraz nie jedno, a dwa urządzenia.

Operatorzy na najróżniejsze sposoby zachęcają klientów, by podpisywali umowy długoterminowe. Niektórzy zamiast telefonów chcą sprzedawać konsole do gier lub tablety, a T-Mobile proponuje do jednej umowy dwa urządzenia. To idealny sposób, by sprawić bliskiej osobie niespodziankę samemu nie pozostając na kolejne dwa lata przy starym, rozpadającym się telefonie.

W ramach promocji o prostej nazwie Podwajamy operator przygotował kilka różnych propozycji zestawów dwóch urządzeń dodawanych do jednego abonamentu. Z pełną ofertą można zapoznać się na stronie internetowej operatora, której naturalnie się przyjrzeliśmy. Przy każdej propozycji znalazł się przycisk, który do sprzętu takich marek jak Lenovo, Huawei, LG i Alcatel pozwala dobrać też konkretną ofertę.

Jakie sprzęty sprzedawane są przez T-Mobile podwójnie w ramach promocji Podwajamy?

Pierwsza z ofert T-Mobile w ramach promocji Podwajamy to dwa telefony Huawei Y6 lub Lenovo C2 w cenie już od 9 zł. Urządzenia od obu producentów cechuje 5-calowy ekran, 8 GB pamięci wewnętrznej, 1 GB RAM i 8-megapikselowy aparat fotograficzny. W tej samej cenie można kupić też do jednego abonamentu 2 smartfony Alcatel OneTouch Pop 3 o tej samej przekątnej wyświetlacza i pojemności pamięci z 5-megapikselowym aparatem.

Nieco wyższa półka cenowa oferty Podwajamy w T-Mobile - od 49 zł za dwa telefony - pozwala kupić dla siebie i bliskiej osoby smartfony Lenovo K5. To urządzenia o podobnej wielkości, które mają dwukrotnie więcej pamięci - odpowiednio 16 GB i 2 GB - oraz 13-megapikselowe kamery. W cenie 99 zł można natomiast kupić dwa 5,3-calowe smartfony LG K10. Ich specyfikacja to 16 GB pamięci wewnętrznej, 1,5 GB pamięci RAM i 13-megapikselowy aparat.

T-Mobile oferuje też wszystkim klientom, którzy zdecydują się kupić dwa smartfony do jednego abonamentu w ramach promocji Podwajamy prezent w postaci cyfrowej ramki ZOOM.ME.

Dwa telefony do jednego abonamentu to bardzo dobry pomysł, a promocja Podwajamy z pewnością znajdzie wielu zadowolonych odbiorców. W ofercie nie znalazły się co prawda urządzenia z najwyższej półki wydajnościowej, ale dzięki temu są przystępne cenowo. Świetnie sprawdzą się np. jako prezent dla dziadków lub… dla małych pociech.

Ponieważ do jednego abonamentu otrzymuje się dwa dokładnie te same modele smartfonów, będzie można wytłumaczyć ich obsługę starszym osobom za jednym zamachem - dziadkowie będą mogli sobie po tym pomagać nawzajem w razie wystąpienia trudności. Rodzeństwo z kolei nie będzie miało powodu, by licytować się, które z dzieci ma lepszy telefon.

T-Mobile podwaja telefony, ale abonament zostaje pojedynczy.

Kupując dwa telefony w ramach jednego abonamentu można też sporo zaoszczędzić. Wystarczy, że jeden z partnerów podpisze umowę z T-Mobile i kupi w ramach akcji Podwajamy dwa telefony i będzie korzystał ze swojego abonamentu, a do drugiego smartfona może dokupić np. ofertę tylko SIM na atrakcyjnych warunkach z umową na zaledwie 6 miesięcy.

W ramach promocji można podpisać jedną umowę na 24 miesiące na taryfy Start, Relax, Multi, Max i Max+. To taryfy typu no limits, które różnią się przyznawanymi bonusami oraz miesięczną opłatą w wysokości od 49,99 zł do 149,99 zł miesięcznie - w dodatku przez pierwsze pół roku ta opłata wynosi tylko 1 zł i to niezależnie od podstawowej kwoty abonamentu.

W ramach taryf Start, Relax, Multi, Max i Max+ dobieranych do telefonów promocji Podwajamy w T-Mobile można uzyskać 1 GB, 7 GB lub nawet 10 GB internetu, nielimitowane minuty na stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y, nielimitowany roaming w Międzynarodowej Strefie T-Mobile oraz paczkę 1 GB internetu w roamingu.

Lokowanie produktu
Najnowsze