REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. RTV

Jeszcze lepiej, jeszcze wygodniej. Kruger&Matz prezentuje nowe słuchawki Street 2 Power Bass

Kruger&Matz prezentuje kolejną iterację słuchawek, które w ubiegłym roku zgarnęły bardzo wysokie noty. Poznajcie Street 2 Power Bass.

25.08.2016
15:05
Street 2 Power Bass to nowe słuchawki od Kruger&Matz.
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszą generację słuchawek Kruger&Matz Street testowałem w ubiegłym roku na łamach Spider’s Web i było to niemałe zaskoczenie. Za 99 zł dostawaliśmy słuchawki, które prezentowały się całkiem ładnie, były wykonane z materiałów dobrej jakości, brzmiały lepiej od większości produktów konkurencji z tego segmentu, a do tego oferowały w zestawie twarde etui i wymienny przewód.

Kruger&Matz Street 2 Power Bass chcą być jeszcze lepsze.

Tym razem mamy do czynienia ze słuchawkami kosztującymi 199 zł, ale polska firma zapewnia, że są warte tych pieniędzy. W stosunku do poprzedniczki zachowały stylowy wygląd – dostępne będą w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i białym. Zachowały także składany design i twarde etui w komplecie, dzięki czemu w prosty sposób można je transportować w plecaku czy torbie. Dodatkowo w zestawie znajdziemy dwa przewody – w tym jeden z mikrofonem.

Wewnątrz puszek Street 2 Power Bass skrywają się dwa nowe, 40-milimetrowe przetworniki, reprodukujące częstotliwości w zakresie 20-20 000 Hz, co ma zagwarantować czysty dźwięk i lepszy bas.

Moim głównym zarzutem wobec pierwszej generacji KM Street był komfort użytkowania, szczególnie nauszniki, które potrafiły grzać w uszy przy dłuższym użytkowaniu. Nowa generacja produktu ma zniwelować ten problem.

Nowe słuchawki Kruger&Matz promowane są przez dwójkę popularnych, polskich artystów – piosenkarkę Cleo oraz producenta muzycznego Matheo, którzy wystąpili w specjalnym klipie promocyjnym.

REKLAMA

Słuchawki można nabyć w cenie 199 zł ze sklepu Kruger&Matz.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA