REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Sekcja dla graczy w Spotify to coś, na co czekałem od dawna

Od dziś w Spotify rusza nowa kategoria, której bardzo mi brakowało. Nosi ona nazwę „Gry” i zawiera ścieżki dźwiękowe z gier wideo. Rewelacja!

12.08.2016
13:44
Wyniki Spotify
REKLAMA
REKLAMA

Aż chciałoby się zakrzyknąć - „nareszcie!”. Spotify wprowadził dzisiaj dwie nowości, które powinny przypaść do gustu graczom.

Dzięki kategorii Gry dostajemy łatwy dostęp do ścieżek dźwiękowych

spotify-gry1 class="wp-image-510998"

Pierwszą nowością jest nowa kategoria Gry, która zawiera muzykę z gier wideo. Nowa kategoria ma w zamyśle łączyć graczy z całego świata. Znajdziemy w niej muzykę z tytułów, które pojawiły się na pecetach, a także na konsolach wielu generacji.

W nowej kategorii poświeconej grom znajdą się zarówno oficjalne ścieżki dźwiękowe, jak i playlisty tworzone przez fanów. Wszystkie znajdzie się w jednym miejscu, a wiec dotarcie do konkretnego tytułu powinno być łatwe i szybkie.

Spotify Gamers to kolejna nowość, która uprzyjemni roz(g)rywkę

spotify-gry2 class="wp-image-510995"

Kolejną nowością jest strona Spotify Gamers, która jest specjalnym podserwisem stworzonym dla graczy. Strona pozwala na stworzenie swojej własnej, spersonalizowanej playlisty do grania.

W tym celu możemy skorzystać z utworów znajdujących się w Spotify. Są one pogrupowane na trzy kategorie: playlisty społeczności Spotify, oryginalne soundtracki, jak i sekcja z muzyką wyselekcjonowaną przez Spotify.

Spotify pomyślał o wszystkim

spotify-gry5 class="wp-image-510999"

Dzisiejsze nowości w Sporify powinny przypaść graczom do gustu. Spotify pomyślało o wszystkim. Z jednej strony dostajemy narzędzie, dzięki któremu możemy dłużej cieszyć się światem i klimatem gry. Soundtracki z gier możemy zabierać wszędzie i słuchać ich kiedy chcemy.

REKLAMA

Z drugiej strony, możemy umilić sobie samo granie dzięki nowym playlistom. Stworzenie playlisty przeznaczonej do słuchania w trakcje grania jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Dla mnie to kapitalna informacja. Jakiś czas temu wróciłem do regularnego biegania, a ostatnio uwielbiam podczas biegu słuchać soundtracku z gier serii Tony Hawk’s Pro Skater. To naprawdę energetyczna muzyka, która potrafi dodać sił na długim dystansie. Niestety póki co nowe Spotify nadal nie zawiera oficjalnego soundtracku THPS, więc trzeba posiłkować się playlistą. Widać więc, że są jeszcze braki, ale mam nadzieję, że dzięki nowej sekcji ta sytuacja szybko się poprawi.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA