REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. RTV

Kupujesz telewizor i przez pół roku oglądasz filmy i seriale za darmo. I to jest promocja!

Samsung przygotował ciekawą ofertę dla osób, które chcą kupić nowy telewizor. Materiałów do oglądania na pewno nie zabraknie.

17.08.2016
8:54
Kupujesz telewizor a VOD dostajesz gratis. I to jest promocja!
REKLAMA
REKLAMA

Jeśli ktoś szukał nowego telewizora, prawdopodobnie kupił go przed mistrzostwami Euro 2016 i igrzyskami olimpijskimi. Jeśli jednak z jakichś względów dopiero planujesz zakup, Samsung ma dla ciebie mocny argument przemawiający za kupieniem telewizora właśnie teraz.

Argument, a nawet trzy argumenty. Osoby, które kupią telewizor Samsunga dostaną darmowy dostęp do trzech serwisów VOD. Przez trzy miesiące można będzie oglądać zasoby HBO GO, a do tego dochodzi aż półroczny dostęp do platform Player.pl i FilmBox Live. Samsung wylicza, że łączna wartość pakietów to 500 zł.

Promocja jest skierowana do osób, które kupią w terminie od 16 sierpnia do 30 września 2016 telewizor Samsunga o przekątnej minimum 55 cali. W akcji biorą udział telewizory serii K i J, a pełną listę modeli oraz regulamin można znaleźć na stronie Samsunga.

I jak to jest z tym 4K?

W promocji biorą udział dokładnie 83 modele telewizorów, biorąc pod uwagę rożne rozmiary ekranów. Wśród nich tylko 14 modeli to panele o rozdzielczości Full HD. Reszta dysponuje matrycami 4K i należy do serii UHD lub SUHD.

Nie jest to przypadek, bowiem Samsung mocno promuje standardy UHD i SUHD, na które składa się (głównie, ale nie tylko) rozdzielczość 4K. Na szczęście wszystkie serwisy, do których daje dostęp promocja, oferują treści w takiej rozdzielczości. To dobrze, bo w innym wypadku promocja byłaby raczej strzałem w stopę.

REKLAMA

Zarówno w HBO GO, jak i w Player oraz FilmBox Live treści 4K to niewielka część materiałów. Cały czas dokonuje się postęp jeśli chodzi o materiały 4K w serwisach VOD (także polskich), ale póki co zdecydowana większość filmów i seriali ma rozdzielczość Full HD, albo wręcz HD. Segment 4K rozwija się wolno, bo i sama adaptacja telewizorów UHD zachodzi powoli, natomiast dobrze wiedzieć, że nawet dziś maniacy wysokiej rozdzielczości znajdą coś dla siebie.

Można ponarzekać, że promocja rusza dopiero teraz, a nie przed Euro 2016. Na pewno znajdą się też malkontenci, którzy stwierdzą, że i tak poza Netflixem żaden serwis VOD się nie liczy. Tyle tylko, że kto ma skorzystać z promocji, ten z niej skorzysta. Na pewno nie jest to akcja, przez którą tłumy ludzi ruszą do sklepów, ale kupując telewizor Samsunga warto wiedzieć, że dostaniemy bogatą bazę filmów i seriali.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA