REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Rewelacyjne gry w aplikacji Google! Pośpiesz się, bo nie będą dostępne wiecznie

Z okazji Igrzysk Olimpijskich Rio 2016 Google przygotował szereg usprawnień wbudowanych w wyszukiwarkę. Obok przydatnych informacji, wyników i statystyk mamy też dostęp do serii gier sportowych, które będą dostępne do 21 sierpnia.

05.08.2016
9:27
Owocowe Igrzyska - świetne gry wbudowane w aplikację Google!
REKLAMA
REKLAMA

Owocowe Igrzyska, bo tak Google nazwał swoje gry, dostępne są za darmo dla wszystkich posiadaczy aplikacji Google na Androida i iOS-a. Wystarczy zainstalować tę aplikację lub zaktualizować ją, jeśli była wcześniej zainstalowana i już mamy dostęp do biegów, tenisa, biegów przez płotki, pływania, piłki ręcznej, ekstremalnej jazdy na rowerze, czy zręcznościowej gry przypominającej te fizyczne zabawki z labiryntem, otworkami i kulką, którą musimy umieścić w odpowiednim miejscu.

Aby uruchomić gry należy wejść do aplikacji Google i kliknąć w grafikę Doodle nad polem wyszukiwania.

Te gry są świetne!

Owocowe Igrzyska to masa zabawy. Gry są utrzymane w kolorowej, rysunkowej stylistyce, charakteryzują się stosunkowo prostymi zasadami, ale do osiągnięcia maksymalnych wyników wymagają wprawy i treningu. Dziwne tylko, że wyniki podawane są w systemie gwiazdek, a nie medali. Google, przecież mamy Igrzyska!?

Owocowe Igrzyska przypominają takie gry, jak Flappy Bird – niby nic szczególnego, ale z jakichś względów spędzamy przy nich sporo czasu. Stosunkowo proste sterowanie, charakterystyczne i inne dla każdej gry oraz konieczność opanowania poszczególnych dyscyplin sprawiają, że gra nie znudzi się szybko.

Serię gier przygotowanych z okazji Igrzysk Olimpijskich Rio 2016 odkryłem dopiero przed chwilą, ale już wiem, że gdy tylko skończę pisać ten tekst, to wracam do grania. Mój faworyt? Bieg przez płotki. Dlaczego? Bo w tej grze wcielamy się w zawodnika jadącego na pająku!

REKLAMA

Koniec gadania, wracam do grania. Wam też polecam.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA