1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

„Najlepsze tablety w super cenach” w T-Mobile to nie ściema, a przyzwoite urządzenia i solidna oferta

Lokowanie produktu

Często się okazuje, że zamiast brać nową kartę SIM od operatora z towarzyszącym jej urządzeniem, bardziej się opłaca kupić ten telefon i tablet osobno. Tym razem jednak T-Mobile się postarał.

16.08.2016
21:30
Najlepsze tablety w super cenach w T-Mobile

Tak jak sprzęt bez oprogramowania ma niewielką użyteczność, tak karta SIM bez sprzętu również nie ma większego zastosowania. Dlatego też wszyscy operatorzy komórkowi mają w swoim portfolio oferty łączone, mniej lub bardziej atrakcyjne. Warto jednak na nie uważać, bowiem często okazuje się, że „promocyjna” cena urządzenia i abonament wychodzą drożej, niż oferta bez sprzętu, którą musimy sobie samodzielnie uzupełnić kupując tablet czy telefon w sklepie z elektroniką.

„Najlepsze tablety w super cenach” w T-Mobile to jednak coś, czym warto się zainteresować. Aktualnie sieć ta oferuje abonamenty Comfort, Relax i Max, w których za stałą miesięczną opłatą otrzymujemy dostęp do wysokowydajnego łącza internetowego i tablet w promocyjnej cenie.

Jeśli chodzi o same abonamenty, to oferta prezentuje się bardzo rozsądnie. Zakładając, że podpiszemy umowę na 24 miesiące, to już w najtańszym (39,99 zł) Comforcie otrzymujemy comiesięcznie 30-gigabajtowy pakiet danych. Ciut droższy (59,99 zł) Relax to 50-gigabajtowy pakiet, tak jak najdroższy (69,99 zł) Max.

Zaraz, zaraz, czemu Relax i Max mają różne ceny, skoro oferują ten sam pakiet danych? Już tłumaczę. Wszystkie trzy umowy oferują dodatkową usługę „Internet LTE bez limitu”, polegającą na zniesienie limitu na przesyłane dane jeżeli jesteśmy w zasięgu sieci LTE. W przypadku pakietu Comfort za tą przyjemność musimy dopłacić 30 zł miesięcznie, w Relax to 10 zł miesięcznie, a w Max ów dodatek mamy już w cenie.

Przejdźmy do przyjemniejszej części, a więc do sprzętu

T-Mobile oferuje urządzenia wielu producentów i jest w czym wybierać. Ale dwie oferty powinny w sposób szczególny przykuć naszą uwagę. Pierwsza, dla fanów Androida, to tablet Huawei Mediapad T1 8.0. Tablet ten jest wyposażony w matrycę IPS o rozdzielczości 1280x800 pikseli. Odtwarza ponad 90 proc barw z palety Adobe RGB, a jego wyświetlacz o proporcjach 16:10 szczególnie przydaje się w obcowaniu z multimediami oraz przy wielozadaniowej pracy. Akumulator o pojemności 4800 mAh pozwala, wedle deklaracji producenta, na 16 godzin przeglądania stron, 36 godzin rozmów wideo w 3G, czy po prostu 13 godzin rozrywki non-stop, a w trybie czuwania T1 pozostanie w gotowości do działania nawet do 20 dni. Za wydajność odpowiada procesor Qualcomm, a całością zarządza Android KitKat. Cena? W każdym ze wspomnianych abonamentów T-Mobile raptem 1 zł.

Najlepsze tablety w super cenach w T-Mobile class="wp-image-511355"

Dla bardziej wymagających klientów T-Mobile oferuje hybrydę Lenovo Miix 300 wraz z dołączanym modemem Huawei E3372h (który możemy wykorzystać również z innymi urządzeniami). Miix 300 posiada czterodzeniowy procesor Atom i 10-calowy wyświetlacz IPS pracujący w rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Całość uzupełniają 2 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci SSD. Nie jest to demon wydajności do pracy, ale do podstawowej pracy i rozrywki wystarczy w zupełności. Zwłaszcza, że dostępny jest za złotówkę z abonamentem Max, za 199,01 zł w Relax i za 399 zł w Comfort.

Najlepsze tablety w super cenach w T-Mobile class="wp-image-511356"

Do wyboru do koloru

Jak już wspomniałem wcześniej, T-Mobile oferuje również i inne urządzenia. Niejednokrotnie lepsze od wyżej wskazanych. Ale to właśnie te uderzają idealnie w stosunek jakości do ceny. A przynajmniej tej ceny oferowanej przez T-Mobile, bo ciężko będzie znaleźć je przy równie atrakcyjnej ofercie.

Lokowanie produktu
Najnowsze