REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Szukasz motywacji do biegania? Vikingowie mają coś w sam raz dla ciebie

Najtrudniejsze w bieganiu jest... nie, nie samo bieganie. Najtrudniejsze przeważnie jest znalezienie motywacji - i do pierwszego, i do kolejnego biegu. A potem wyszukanie sposobu, żeby następny i następny bieg nie był nudny i monotonny. Szukacie właśnie takiego pomysłu? Mobile Vikings mają coś dla was.

17.08.2016
12:20
Mobile Vikings startuje z trzecią edycją Runvikings
REKLAMA
REKLAMA

Bieganie dzień w dzień dokładnie taką samą trasą może w końcu odebrać całkowicie radość z treningu. Tylko co zamiast tego? Szukać na ślepo nowych uliczek i przejść, czy może podejść do tego odrobinę inaczej i wcześniej zaplanować sobie jakiś ciekawy wzór przebieżki? Tylko, właśnie, jaki? I co będziemy mieć z tego, że zapis naszej pozycji będzie ciekawie wyglądał na Endomondo, Garminie, Polarze czy Stravie?

Odpowiedź na te wszystkie pytania jest prosta i wygląda dokładnie tak:

mobile vikings class="wp-image-511427"

O co chodzi? O kolejną, trzecią już (i ostatnią w tym roku) edycję konkursu #RUNVIKINGS, w którym biegacze - zarówno ci początkujący, jak i bardziej zaawansowani, mogą przy okazji jednego ze swoich treningów nie tylko wziąć udział w ciekawej zabawie, ale i zgarnąć interesujące nagrody.

Co trzeba zrobić? Dokładnie to, co przedstawione na powyższym obrazku - przed 9 września trzeba wybiegać... facebookowego "Lajka". Obojętnie, czy nasza trasa będzie miała 5 czy 50 km - liczy się to, żeby tak przygotować jej przebieg, aby zapis śladu GPS idealnie ułożył się w kształt znanego miliardom osób symbolu.

Co dalej? Potem wystarczy już tylko wykonać zrzut ekranu z kciukowym śladem (tak, nie musicie się chwalić tętnem ani tempem), wrzucić go na Instagrama i otagować #RUNVIKINGS. Chcemy dodać jakieś zdjęcie do naszej relacji z trasy? Żaden problem - będzie nawet lepiej i ciekawiej.

Co można wygrać i jak będą oceniane zgłoszenia?

Do wygrania będą przede wszystkim trzy kamery sportowe Yi Action Camera, które z pewnością docenią wszyscy, którzy chcą uwiecznić swoje aktywności na wideo. Oprócz tego wybrani uczestnicy będą mogli otrzymać 24 vouchery na wybraną edycję biegu Survival Race i 63 miesiące za darmo w Mobile Vikings.

REKLAMA

Przy wyłanianiu zwycięzców pod uwagę będzie brany m.in. dystans, kreatywność oraz dokładność wybiegania facebookowego kciuka. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak życzyć wszystkim długich, pomysłowych oraz... dokładnych wybiegań. Miłego planowania trasy i biegania!

Więcej szczegółów można znaleźć pod tym adresem.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA