1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Popularne KodyRabatowe.pl to teraz Picodi. Z okazji rebrandingu przygotowano wiele atrakcyjnych kodów

Lokowanie produktu

Ludzie na przestrzeni wieków polowali na rozmaite rzeczy. W czasach prehistorycznych mieliśmy odwagę szarżować na wielkie mamuty włochate. W okresie PRL-u polowaliśmy na modne amerykańskie jeansy. Dzisiaj, z masą towarów i usług dostępnych w centrach handlowych, musimy polować co najwyżej na atrakcyjne kody rabatowe. Właśnie od tego jest Picodi - dawne KodyRabatowe.pl.

26.08.2016
11:58
Popularne KodyRabatowe.pl to teraz Picodi. Z okazji rebrandingu przygotowano wiele atrakcyjnych kodów

Mam wrażenie, że korzystanie z rabatów, kodów i zniżek stało się częścią zakupowego szaleństwa. To jak element niezbędnego rytuału, rozpoczynającego się wraz z wejściem do centrum handlowego lub uruchomienia przeglądarki internetowej podczas zakupów online.

picodi_PL (1) class="wp-image-512885"

Doszło już do tego, że aplikacja bankowa sama informuje mnie, gdy w pobliżu mojej lokalizacji znajduje się sklep/salon/usługa, z której mogę skorzystać ze zniżką. Kody rabatowe są mi wręczane na ulicy, w postaci ulotek. Dodają mi je do paragonów oraz zestawów obiadowych. Dostaję je nawet po wizycie u fryzjera. Słowem - kody rabatowe są wszędzie.

Aby mieć kontrolę nad całym tym rabatowym szaleństwem, istnieje Picodi - dawne KodyRabatowe.pl.

Większość młodych, czujących się w Internecie jak ryby w wodzie użytkowników Spider’s Weba na pewno kojarzy KodyRabatowe.pl - serwis, który w jednym miejscu dawał dostęp do wielu kodów rabatowych dla rozmaitych sklepów i usług. Od sieci z kosmetykami, przez lokale gastronomiczne, na sprzedawcach RTV i AGD kończąc.

KodyRabatowe.pl właśnie przechodzą gigantyczną zmianę. Najpopularniejszy polski serwis z kodami rabatowymi i zniżkami właśnie zmienił nazwę na Picodi.com/pl - jako ostatni z grupy Picodi.

sg class="wp-image-512886"

Grupa Picodi to działająca w ponad 30 krajach usługa, wyspecjalizowana w gromadzeniu kodów rabatowych. Za jej pośrednictwem można skorzystać ze zniżek dla ponad pięciu tysięcy rozmaitych sklepów i usług, znajdujących się w bazie platformy. Pozyskiwanie kodów jest przy tym całkowicie darmowe.

Z okazji zamiany KodówRabatowych.pl w Picodi, przygotowano dla was wiele atrakcyjnych kodów.

Wiele ze zniżek wynosi ponad 20% oryginalnej ceny towarów i usług. Picodi oferuje kody rabatowe do wykorzystania w takich sklepach dostępnych na terenie naszego kraju jak Empik, Zalando, Nike, Witchen, Sephora czy nawet Pizza Portal.

Coś dla siebie znajdą również miłośnicy nowych technologii. W serwisie Picodi już teraz są dostępne rabaty takich sieci RTV i AGD jak Saturn, MediaExpert, MediaMarkt czy RTV Euro AGD. Taniej kupimy między innymi notebooki, tablety oraz obiektywy.

Picodi - nowe KodyRabatowe.pl

Lokowanie produktu
Najnowsze