REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Cenega promuje nową linię produktów. Good Loot to licencjonowane gadżety z gier, które kupicie w sieciówkach

Dystrybutor gier Cenega pomaga w promocji zupełnie nowej marki - Good Loot. To licencjonowane gadżety, a także odzież i akcesoria dla graczy, które kupicie w sieciach MediaMarkt i Saturn.

13.08.2016
11:00
Good Loot to licencjonowane gadżety dla graczy wysokiej jakości
REKLAMA
REKLAMA

Pod banderą Good Loot znajdziecie wiele licencji ze świata gier. Na ten moment dystrybutor gadżetów oferuje produkty ze światów Fallout 4, Warhammer i Warhammer 40 000, Assassin’s Creed, Star Wars oraz PlayStation.

good loot 2 class="wp-image-511013"

W ofercie Good Loot znajdują się koszulki, kubki, portfele, paski, breloki, torby, czapki czy skarpetki.

To, co wyróżnia ofertę Good Loot na tle masy ofert z Allegro czy targowisk, to jakość produktu. Tę ma gwarantować oficjalna licencja od podmiotu, który posiada prawa do marki. Wszystkie sprzedawane gadżety to oficjalne produkty, namaszczone przez producentów i wydawców gier. Świadczą o tym chociażby naklejki, które biją od każdego z gadżetów.

Część oferty Good Loot to produkty już dostępne na rynku. Część to autorskie projekty. Tak jest w przypadku marek Warhammer oraz Warhammer 40 000 - tutaj osoby stojące za Good Loot odpowiadają od A do Z za projekt, kształt i wygląd sprzedawanej odzieży i gadżetów.

good loot 1 class="wp-image-511014"

Inicjatorzy Good Loot obiecują, że w niedalekiej przyszłości oferta poszerzy się o kolejne kultowe bądź bardzo popularne gry wideo. Sam z kolei po raz kolejny zastanawiam się nad kupnem rewelacyjnie wyglądającego portfela PlayStation, który „chodzi za mną” już dobre pół roku.

Przewagą Good Loot nad zdecentralizowaną konkurencją ma być łatwa dostępność produktów i dobra ekspozycja.

good loot 5 class="wp-image-511010"
REKLAMA

Na ofertę Good Loot natkniemy się w wielkopowierzchniowych sklepach, odwiedzając sieci RTV i AGD MediaMarkt oraz Saturn. Oficjalnym sklepem internetowym Good Loot jest natomiast Muve.pl.

Jeżeli chodzi o mnie, akcesoria z PlayStation oraz Fallouta zdecydowanie wygrywają. Czapeczka z krypty 111, portfel w kształcie kultowej konsoli PSX oraz brelok do kluczy z drzwiami od bunkra atomowego to najciekawsze pozycje w ofercie Good Loot.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA