REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Wolisz plastik zamiast gotówki? W tych bankach w weekend będziesz miał problem

Najbliższy weekend to dla ciebie przymusowa zmiana przyzwyczajeń. Wybrane duże i popularne banki ogłosiły, że przewidują przerwy w działaniu kart płatniczych i aplikacji. Lepiej zaopatrz się dziś w gotówkę wracając z pracy.

05.08.2016
15:52
"Bankomat nie działa" - weekendowa przerwa banków
REKLAMA
REKLAMA

Jak informuje serwis Bankier.pl, zarówno klienci mBanku jak i ING Banku Śląskiego będą mieli utrudnienia w płatnościach bezgotówkowych w najbliższy weekend. W nocy z soboty na niedzielę w godzinach od 2:30 do 8:00 nie będą działać karty płatnicze mBanku (w tym we wpłatomatach) i bankowość internetowa, w tym aplikacje mobilne.

Z kolei ING Bank Śląski w nocy z niedzieli na poniedziałek w godzinach od północy do piątej nad ranem mogą spodziewać się trudności przy korzystaniu z kart płatniczych, ich zarządzania, a także wykorzystywania mechanizmów BLIK i NFC do wykonywania opłat. Zamknięty też zostanie portal biznesowy a także system INGCardsOnline oraz bankowość Moje ING.

Również klienci GetIn Banku muszą uważać.

REKLAMA

Dzisiejszej nocy w godzinach od pierwszej do czwartej nad ranem nie będą mieli dostępu do bankowości internetowej i mobilnej. Alior Bank i T-Mobile? Od 23:00 dziś do 11:00 jutro zostaną odcięci od bankowości elektronicznej. Przez cały weekend mogą też wystąpić trudności w dostępie do bankowości elektronicznej dla klientów BGŻ BNP Paribas.

Cóż, przynajmniej nocni weekendowi imprezowicze zachowają więcej kontroli nad swoimi wydatkami…

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA