Abonament rodzinny w końcu trafia do T-Mobile! 3 wypasione oferty za 85 zł

Lokowanie produktu

Jeszcze do niedawna w ofercie T-Mobile brakowało oferty skierowanej dla rodzin. Operator jednak postanowił to zmienić i wprowadza do swojego cennika promocję rodzinną.

27.07.2016 13.31
T-Mobile wprowadza abonament rodzinny.

Do tej pory, jeśli chcieliśmy wziąć kilka numerów w abonamencie T-Mobile, konieczne było podpisywanie osobnej umowy na każdy numer, co oczywiście pociągało za sobą stosowne koszty, nawet jeśli patrzeć na najtańsze wersje abonamentowe. Na szczęście klienci magentowego operatora mogą teraz skorzystać z oferty specjalnej, która prezentuje się naprawdę korzystnie.

Abonament rodzinny w T-Mobile tnie koszty o połowę.

W ramach oferty możemy niejako „połączyć” ze sobą ofertę abonamentową na jeden numer z telefonem w zestawie z dwoma lub więcej ofertami abonamentowymi bez telefonu.

W ramach obydwu połączonych ofert klienci otrzymają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także 5 GB internetu dla każdego z numerów. Po wyczerpaniu wstępnego pakietu każdy rozpoczęty gigabajt będzie kosztował 10 zł, przy czym maksymalna dostępna liczba gigabajtów wg regulaminu to 8.

Ogromnym plusem nowej oferty T-Mobile jest jej cena. Decydując się na abonament rodzinny zapłacimy praktycznie o połowę mniej, niż gdybyśmy wybrali osobne oferty abonamentowe dla każdego z numerów. Scenariusz w którym podpisujemy umowę Comfort z telefonem dla siebie + dwa dodatkowe abonamenty bez telefonu, normalnie kosztowałby 170 zł

W nowej ofercie T-Mobile za wszystkie trzy oferty zapłacimy łącznie niecałe 85 zł.

t-mobile-abonament-rodzinny class="wp-image-508599"

Abonamenty rodzinne zyskują na znaczeniu.

Jeszcze kilka lat temu abonamenty rodzinne albo nie istniały w ogóle, albo nie były przesadnie opłacalne w porównaniu do np. ofert prepaidowych. Teraz decydując się na abonament rodzinny można naprawdę sporo zyskać, bo cena jest bardzo zbliżona do ofert na kartę, a w zamian otrzymujemy więcej, albo przynajmniej tyle samo.

W zamian zyskujemy komfort stałej, miesięcznej opłaty, przy której nie zaskoczy nas nagle pustka na koncie. Dla wielu rodziców bardzo istotnym argumentem za abonamentem rodzinnym będzie też fakt, iż mogą oni na bieżąco kontrolować to, w jakie miejsca dzwonią ich dzieci, albo czy przypadkiem nie trwonią majątku na mikropłatności w grach mobilnych (co, jak wiemy, może momentami pochłonąć fortunę).

Jeśli więc do tej pory twoja rodzina korzystała wyłącznie z ofert na kartę, bądź chcesz przenieść ofertę abonamentową z innej sieci, powinieneś mocno rozważyć transfer do nowej oferty T-Mobile.

Bo abonament rodzinny po prostu się opłaca.

Lokowanie produktu
Najnowsze