REKLAMA

Tylko teraz wszystkie części Infinity Blade - najlepszej gry na iPhone'a - za darmo

Infinity Blade to najbardziej spektakularna seria gier na iPhone’a. Posiadać smartfon Apple’a, a nie grać w Infinity Blade, to grzech każdego mobilnego gracza. Grzech łatwy do naprawienia, ponieważ tylko dzisiaj wszystkie odsłony gry można pobrać całkowicie za darmo!

04.07.2016 13.49
Infinity Blade - wszystkie gry na iPhone'a zupełnie za darmo!
REKLAMA
REKLAMA

Wyjątkowa promocja potrwa tylko jeden dzień, zaczynając oraz kończąc się 4 lipca. To amerykańskie święto niepodległości i właśnie z tego powodu wszystkie trzy aplikacje możecie pobrać zupełnie za darmo z iTunes App Store:

Pobrać z kolei warto, ponieważ każda odsłona Infinity Blade to wydatek rzędu 5 - 7 dolarów. To naprawdę wielkie, powalające wizualnie produkcje, z masą dodatków i rozszerzeń, które bez dwóch zdań są warte swojej ceny.

Infinity Blade - ale o co chodzi?

Oryginalne Infinity Blade było pierwszą grą, która wprowadziła do środowiska iPhone’a silnik Unreal Engine 3. Wydany pod koniec 2010 roku tytuł powalał warstwą graficzną, a także oferował prosty, przyjemny patent na rozgrywkę.

Infinity Blade z powodzeniem można nazwać „grą szermierską”. Gracz nie posiada pełnej kontroli nad prowadzonym awatarem, ale odpowiada za jego ruchy podczas walki. Parując, blokując i atakując, zadaniem posiadacza iPhone’a jest pokonanie stojącego naprzeciw oponenta, w pojedynkach jeden na jednego.

Pierwsze Infinity Blade okazało się gigantycznym hitem. Swojego czasu była to najszybciej zarabiająca gra w iTunes App Store, generując półtora miliona dolarów w zaledwie cztery dni od premiery. Produkcja okazała się tak wielkim hitem, że doczekała się aż czterech darmowych rozszerzeń. Później przyszło Infinity Blade II.

Wydana w 2011 roku kontynuacja była ładniejsza, większa i lepsza pod każdym względem. Produkcja została poszerzona o alternatywne drogi co celu oraz różne zakończenia. Nowością była również eksploracja otoczenia oraz walka podzielona na lekkie i ciężkie narzędzia zniszczenia. Tytuł dostał maksymalne noty wielu krytyków, będąc uznawany za „wzorową kontynuację”.

Finał trylogii - Infinity Blade III - ukazał się dopiero pod koniec 2013 roku. Poza jeszcze bardziej rozbudowaną mechaniką, piękniejszą grafiką i większym światem, gracze tym razem dostali również niesamowitą historię. Infinity Blade III to narracyjna perełka, ściśle powiązana z książkami opowiadającymi o wydarzeniach w tym samym uniwersum.

Chair Entertainment - chcemy więcej!

Odpowiadające za serię Infinity Blade Chair Entertainment od początku deklarowało, że ich flagowe dzieło skończy się wraz z trzecią odsłoną. Kupione w 2008 przez Epic Games studio zasłynęło grą Shadow Complex wydaną na platformie Xbox Live Arcade. Później producenci na stałe związali się z iPhonem.

REKLAMA

Aktualnie Chair Entertainment pracuje nad tytułem Spyjinx. Studio współtworzy tę produkcję z samym J. J. Ambramsem, reżyserem nowego Star Treka oraz Gwiezdnych wojen. Zapowiada się bardzo ambitnie. Spyjinx ma być połączeniem produkcji cRPG, strategii oraz sandboksa w stylu Minecrafta. Teraz najlepsze - całość ma spajać Unreal Engine 4. Również na smartfonach!

Nie mogę się doczekać, aby położyć ręce na nadchodzącym Spyjinx. Do tego czasu warto wrócić do serii Infinity Blade, poszerzonej o mnóstwo dodatków i aktualizacji. Tylko pamiętajcie - promocja na darmowe gry Chair Entertainment potrwa tylko do końca 4 lipca 2016 roku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA