Wydajne podzespoły i bogate wysposażenie – oto linia HP Pavilion Gaming z kamerą Intel RealSense

Lokowanie produktu

Pavilion Gaming to notebook zaprojektowany pod kątem gier wideo, ale również i mobilności. Laptop posiada procesor Intel Core i7 szóstej generacji, 8 gigabajtów pamięci RAM i mobilną wersję GeForce’a 950M. A jakby tego było mało, posiada on kamerę Intel RealSeanse,  umożliwiającą obsługę gier i komputera za pomocą gestów.

16.07.2016 07.55
HP Pavilion Gaming

15-calowy laptop HP Pavilion Gaming to komputer, który ma zwrócić uwagę… no cóż, nazwa tłumaczy chyba wszystko. To oczywiście notebook dla graczy. HP zdecydowało się jednak nie tworzyć kolejnego monstrum, które można zdefiniować jako „przenośny desktop z akumulatorem”, decydując się na coś, co jest zarówno wydajne, jak i ładne i wygodne.

Komputer wyposażono w procesor Intel Core i7-6700HQ, 8 GB pamięci operacyjnej, układ graficzny grafikę GeForce GTX 950M oraz dwa dyski twarde – terabajtowy dysk HDD oraz nośnik SSD o pojemności do 128 GB. Sporo mu brakuje do topowych desktopów, jak właściwie każdemu laptopowi, ale to i tak więcej, niż oferują konsole do gier. Na dodatek każda uznawana aktualnie za e-sportową gra będzie działać na tym sprzęcie w 60 klatkach na sekundę.

Nie tylko specyfikacja

W HP Pavilion Gaming zastosowano także podświetlaną na zielono klawiaturę, która umożliwia grę w każdych warunkach, również w ciemności. Wyświetlacz o rozdzielczości Full HD pokryto antyrefleksyjną powłoką, dzięki której bez problemu można korzystać z urządzenia nawet w pełnym słońcu. Za jakość dźwięku odpowiadają dwa głośniki wspierane systemem B&O Play, zaprojektowanym przez inżynierów z Bang&Olufsen.

HP Pavilion Gaming class="wp-image-506585"

Wisienką na torcie jest technologia Intel RealSense. Jest to zestaw kamer i czujników umożliwiających rejestrację obrazu w trzech wymiarach. Dzięki temu użytkownik może komunikować się z komputerem za pomocą gestów dłoni, ciała lub nawet mimiki. RealSense pozwala również zmieniać w czasie rzeczywistym tło podczas wideorozmów lub strumieniowania gier. Technologia ta umożliwia również zeskanowanie twarzy oraz wgranie jej bezpośrednio do gry. Opcja ta dostępna jest już w kilku tytułach: Rainbow Six Siege, Fallout 4, GTA V, Skyrim oraz FIFA. A to wszystko za 3999 złotych.

HP Pavilion Gaming: jest jeszcze jedna wisienka na torcie

A jest nią wartościowa paczka programów od Intela. Są to pełne wersje gier Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Counter-Strike: Global Offensive i Beatbuddy oraz dodatki do World of Tanks, World of Warships i Warface. Do tego programy Virtual DJ 8.1, Magix Fastcut, Magix Youcast, VideoStudio Pro X9, aplikacja Intel TrueKey i komunikator internetowy ooVoo. Paczka gier i aplikacji o wartości ponad 1500zł trafi do każdej osoby, która kupi jeden z komputerów objętych promocją, wśród których znajduje się właśnie HP Pavilion Gaming.

Akcja dotyczy PC-tów wyposażonych w technologię Intel RealSense i procesory Intel Core i7. Promocja trwa od 1 lipca tego roku do wyczerpania zapasów.

Lokowanie produktu
Najnowsze