REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Flixtape podpowie ci, co oglądać w Netfliksie. Sprawdź nasze propozycje

Od dnia, w którym Netflix wkroczył do Polski minęło parę miesięcy i trzeba przyznać, że w tym czasie w platformie zmieniło się bardzo wiele. Lista pozycji dla polskich użytkowników z dnia na dzień wydłuża się, wzrasta też liczba tytułów dostępnych w rodzimym języku. Netflix uruchomił właśnie nową aplikację, Flixtape, dzięki której możemy szybko i łatwo dzielić się tym, co warto zobaczyć w serwisie.

18.07.2016
19:58
Netflix z obsługą PiP
REKLAMA
REKLAMA

Flixtape odwołuje się do nazwy "mixtape", określającej pierwotnie taśmę magnetofonową nagraną przez didżeja, na której znajdowały się różne zmiksowane przez niego utwory (później swoje mixtape'y zaczęli nagrywać także rapery; dziś mixtape'y powstają przy użyciu komputerów). Dzięki tej aplikacji każdy może podzielić się z innymi swoimi ulubionymi pozycjami dostępnymi w platformie Netflix. Możemy także skorzystać z dostępnych już playlist, których liczba - mam nadzieję - będzie się stale powiększać o propozycje różnych użytkowników. Na każdym flixtapie może znaleźć się sześć pozycji wybranych przez jego autora. Na razie aplikacja dostępna jest wyłącznie w języku angielskim, stąd wybierane tytuły mają angielskie nazwy.

Poniżej możecie sprawdzić trzy moje flixtape'y:

flixtape class="wp-image-507012"

Niestety, z nieznanych mi powodów, nie mogłam dodać niektórych tytułów, które są moim zdaniem warte uwagi. Do kryminalnego flixtape'a koniecznie dopiszcie serial "Marcella", który 1 lipca zadebiutował w platformie. To osiem ekscytujących odcinków, których główną bohaterką jest brytyjska policjantka. Serial spodoba się zwłaszcza tym, którzy doceniają "Luthera". A do playlisty dla geeków koniecznie dodałabym nową produkcję Netfliksa, "Stranger Things". To ośmioodcinkowy serial z Winoną Ryder, który zręcznie przenosi nas w stylistykę produkcji lat 80. ubiegłego stulecia. Rewelacja!

REKLAMA

Wszystkimi stworzonymi flixtape'ami możecie dzielić się za pomocą linka bądź bezpośrednio przez aplikację na Facebooku lub Twitterze. List nie można edytować, nie zapisują się też na żadnym koncie użytkownika, także po utworzeniu warto od razu przesłaćflixtape'a tej osobie, dla której go utworzyliśmy.

Dobrej zabawy!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA