REKLAMA

Czytniki Kindle najtańsze w historii. Ruszyła promocja Amazon Prime Day

Dzisiejszego dnia ruszyła wielka promocja Prime Day w sklepie Amazon. Znajdziemy w niej setki, jeśli nie tysiące przecenionych produktów. To świetna okazja m.in. do zakupu czytnika Kindle Paperwhite 3 oraz modelu Voyage. To jednak dopiero początek.

12.07.2016 15.05
Czytniki Kindle najtańsze w historii. Ruszyła promocja Amazon Prime Day
REKLAMA
REKLAMA

Amazon Prime Day to dzień specjalnych promocji dostępnych w sklepie Amazon. Promocje znajdziemy w brytyjskim, amerykańskim oraz niemieckim Amazonie i trwają one tylko dziś (12 lipca). Oferty obejmują elektronikę, ale i dobra cyfrowe, takie jak gry.

Prime Day także dla Polaków

Przede wszystkim, promocja jest skierowana do klientów posiadających abonament Amazon Prime. Szkopuł polega na tym, że wystarczy założyć bezpłatną wersję trial tej usługi, by móc skorzystać z promocji.

Prime kosztuje 49 euro rocznie i daje dostęp do szeregu korzyści (streaming, dane w chmurze, szybka wysyłka towarów), ale żadna z tych usług nie jest dostępna w Polsce. Co ciekawe, Polacy i tak mogą wykupić abonament Prime. Na co dzień nie ma to żadnego sensu, ale w dniu takim jak dziś opłaca się skorzystać z darmowego triala.

Jak skorzystać z promocji Prime Day?

amazon-prime-promocja6 class="wp-image-506221"

Ze swojej strony polecam korzystanie z niemieckiej wersji Amazona, która nie pobiera kosztów przesyłki do Polski przy zamówieniach za minimum 50 euro. Wysyłka na polski adres jest realizowana błyskawicznie, bowiem czas oczekiwania rzadko kiedy przekracza dwa dni.

Na początku udaj się na stronę amazon.de. Jeśli strona wyświelta ci się po niemiecku, możesz zmienić język na angielski klikając „In English - Beta” w górnym pasku menu. Następnie kliknij duży żółty przycisk „Start your Prime 30 day Free Trial membership”. Zostaniesz przeniesiony do strony logowania do sklepu. W tym miejscu możesz też założyć nowe konto. Do konta musisz przypisać kartę płatniczą. Amazon pobiera opłatę za triala usługi Prime dopiero po 30 dniach. Jeśli w tym czasie usuniesz subskrypcję, nie zapłacisz nic. Subskrypcję można anulować pod tym adresem.

amazon-prime-promocja7 class="wp-image-506217"

Po aktywowaniu Triala usługi Prime dostaniesz maila z potwierdzeniem. Od tej pory możesz korzystać z promocji.

Obok promocji możesz też otrzymać za darmo 10 euro do wydania w Amazonie

Amazon przygotował jeszcze jedną niespodziankę, a mianowicie darmowe 10 euro do wydania na stronach sklepu. Aby otrzymać bonus, musisz aktywować abonament Prime oraz Audible.

amazon-prime-promocja1 class="wp-image-506215"

Amazon Audible jest dostępny w 90-dniowym trialu, a zasady są identyczne, jak w przypadku Prime. Jeśli w ciągu 90 dni zrezygnujesz z usługi, twoja karta nie zostanie obciążona. Amazon Audible możemy aktywować pod tym adresem.

Po aktywacji dostajemy maila z informacją, że przyznano nam bonus w wysokości 10 euro. Zniżkę możemy wykorzystać tylko na towary z podpisem „Dispatched from and sold by Amazon.” Zniżka łączy się z promocjami Prime. Bonus jest automatycznie doliczany w koszyku i dotyczy wyłącznie towarów fizycznych. Przykładowo, poniżej zrzut ekranu z zamówienia myszki Logitech MX Master w wersji bezprzewodowej. Wysyłka powyżej 50 euro jest darmowa.

amazon-prime-promocja4 class="wp-image-506219"

Zniżka dotyczy też produktów (np. pudełkowych gier komputerowych) kosztujących mniej niż 10 euro. Są one wówczas darmowe, choć musimy pokryć koszt wysyłki (dla lekkich produktów jest to 3,5 euro).

Jakie promocje znajdziemy w Prime Day?

Warto zainteresować się czytnikami Kindle, które są dziś dostępne w rekordowo niskich cenach. Czytnik Kindle Paperwhite 3 został przeceniony o 50 euro, a Voyage o 40 euro. Niestety w przypadku czytników ceny nie obniżymy dodatkowym bonusem o wysokości 10 euro.

amazon-prime-promocja2 class="wp-image-506216"

Kindle Paperwhite 3 jest dostępny w wersji z reklamami i bez. Ta pierwsza nie jest wysyłana do Polski. Możemy zamówić wersję bez reklam, która została przeceniona ze 139,99 na 89,99 euro.

Czytnik Kindle Voyage kupimy za 149,99 euro, zamiast wcześniejszych 189,99.

REKLAMA

Promocji jest mnóstwo, a dodatkowo część ofert jest dostępna jako Lightning Deals, czyli oferty o najwyższych przecenach, które występują w bardzo ograniczonym nakładzie. Wszystkie przecenione oferty znajdziecie na stronie Amazona. Powodzenia w buszowaniu!

Jeśli traficie na ciekawą ofertę, dajcie znać w komentarzu. Ja znalazłem kamerę sportową Sony HDR-AZ1 przecenioną ze 169,95 na 109 euro, a także konsolę PS4 500 GB w wersji Graded Product (refurbished) za 199/189 euro.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA