REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Konferencja Microsoftu na E3 2016 – jesteśmy na miejscu!

Już o 18:30, już dziś, dowiemy się co Microsoft przygotował dla swoich fanów. Wiemy, że będzie dużo nowego sprzętu. Ale jakie będą gry? Spider’s Web jest już na miejscu, by z pierwszej ręki relacjonować to, co zaprezentuje Phil Spencer, szef działu Xboxa.

13.06.2016
18:16
Xbox na E3 2016 - duże nowości i mały konkurs!
REKLAMA
303 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

O nowym sprzęcie Microsoftu wiemy już od jakiegoś czasu. Po pierwsze, kilka tygodni temu Brad Sams, znany i ceniony dziennikarz koncentrujący swoje zainteresowania na Microsofcie, przekazał światu pierwsze informacje na temat nowych konsol Xbox i to ze zdumiewającą szczegółowością. Po pierwsze, powinniśmy szykować się na dongle do strumieniowania gier na różne wyświetlacze. Czyli coś w stylu Chromecasta, tylko zamiast webowych aplikacji, strumieniowane mają być gry.

Po drugie ma zostać zaprezentowana odpicowana wersja Xboxa One. Mniejsza, obsługująca treści wideo w 4K, mająca pojemniejszy dysk twardy i… właściwie, to tyle. Szerzej o nowej wersji Xboxa One, na podstawie świeżych przecieków, napisał Dawid. Po trzecie, wiemy, że Microsoft pracuje nad następcą Xboxa One. Nazwa tymczasowa konsoli to Xbox „Scorpio” i ma on być odpowiedzią na PlayStation 4 Neo od firmy Sony.

No i nie zapominajmy o grach. Gears of War 4 są oczywistym kandydatem do prezentacji, ale co jeszcze? Trudno nawet zgadywać, a ta niepewność tym bardziej zwiększa atrakcyjność samej imprezy. Na której Spider’s Web będzie obecny, tak jak na konferencjach innych firm, w tym Sony czy Activision.

Xbox na E3 2016: a skoro już o grach mowa…

Jak zawsze, zapraszamy na wspólne oglądanie transmisji wideo i jak zawsze, dzięki uprzejmości Microsoftu, będziemy mieli dla was gry do rozdania. Jakie? A żebyśmy to sami wiedzieli… chodzi bowiem o gry, które zostaną zaprezentowane na konferencji. Nasz mini-konkurs przewiduje trzech zwycięzców. Uczestnicy muszą mieć zarejestrowane konto w Disqus na adres mailowy, pod którym będziemy mogli się potem z nimi skontaktować w razie wygranej.

Wybierzemy trzy osoby, które najciekawiej w komentarzach opiszą swoje spostrzeżenia na temat wybranej przez siebie i zaprezentowanej na konferencji gry. Głosy „plusujące” komentarz od innych Czytelników będą dla nas cenną, ale nie decydującą wskazówką. Zwycięzców wskażemy do końca tygodnia, a ci otrzymają od Microsoftu w formie cyfrowej opisywaną przez nich grę, tuż po jej polskiej premierze handlowej.

REKLAMA

Gotowi? No to jedziemy!

Wideo na żywo będzie dostępne tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA