REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Korzystasz z telefonu za granicą? T-Mobile wprowadza nieograniczone pakiety roamingowe

Nielimitowane oferty rozmów i SMS-ów w Polsce są już standardem. T-Mobile właśnie pokazało, że teraz nadszedł czas na roaming. Wśród nowych pakietów roamingowych znalazły się też takie bez limitów.

10.06.2016
16:24
Smartfony w Polsce sprzedają się coraz lepiej.
REKLAMA
REKLAMA

Już w najbliższy poniedziałek, 13.06, T-Mobile wprowadzi odświeżoną ofertę roamingową. Zmian jest naprawdę sporo, a do tego są to zmiany, które powinny przypaść do gustu klientom różowego magentowego operatora.

Nowości dla klientów z abonamentem

Od poniedziałku startują w T-Mobile nowe pakiety roamingowe, które będzie można aktywować lub dodać na stałe do abonamentu. Jest to pięć różnych paczek, które różnią ilością danych mobilnych dostępnych za granicą.

t-mobile roaming4 class="wp-image-500960"

W najtańszym pakiecie START za 49,99 zł klient otrzyma 1 GB transferu i nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych wliczone w cenę. Każdy kolejny pakiet obejmuje nielimitowane rozmowy na telefony komórkowe i stacjonarne, a także nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych. Wyższe pakiety różnią się głównie ilością dostępnych danych pakietowych. W najdroższych pakietach MULTI (99,99 zł) i MAX (129,99 zł) jest to aż 10 GB.

Dodatkowo w pakietach RELAX, MULTI i MAX klient otrzyma nielimitowane rozmowy/SMS/MMS i 1 GB do wykorzystania w tzw. „Międzynarodowej Strefie T-Mobile”. Jest to grupa składająca się z następujących państw: Austria, Albania, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Holandia, Macedonia, Niemcy, Rumunia, Słowacja, Węgry. Są to kraje europejskie, w których Grupa Deutsche Telekom oferuje swoje usługi.

Nowości dla klientów na kartę

t-mobile roaming3 class="wp-image-500957"

Klienci usług na kartę oraz MIX mogą skorzystać z paczki, w ramach której dostaną nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz 1 GB danych w Międzynarodowej Strefie T-Mobile. Taka paczka kosztuje 49,99 zł i jest aktywna przez 7 dni. Do końca sierpnia można ją aktywować tylko dwukrotnie. Warunkiem jest doładowanie konta kwotą 10 zł w MIX oraz 50 zł w T‑Mobile na kartę.

Mniejsze pakiety

T-Mobile rozszerzył też strefę roamingową w Unii Europejskiej o trzy kraje – Albanię, Czarnogórę i Macedonię. Nieograniczony dostęp do Internetu z prędkością do 256 kb/s będzie można wykupić w nowej, większej strefie na 14 dni za 49,99 zł.

Dodatkowo pojawiły się nowe pakiety roamingowe z limitami. Cennik znajduje się poniżej.

t-mobile roaming2 class="wp-image-500959"

Z kolei osoby korzystające z taryf na kartę oraz mix będą mogli skorzystać z powiększonych pakietów danych.

t-mobile roaming1 class="wp-image-500958"
REKLAMA

Nowe pakiety są bardzo dobrym zagraniem ze strony T-Mobile. Warto docenić czas ich wprowadzenia. Tuż przed sezonem urlopowym i wakacjami taka niespodzianka może się przydać wielu klientom.

Szczegóły oferty znajdują się na stronie T-Mobile.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA