1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Spider's Web kontra Antyweb - znamy wyniki pojedynku

Lokowanie produktu

Internauci zadecydowali. Fan Room Mistrzowskiej Technologii powstał w Warszawie i czeka na pierwszych miłośników piłki nożnej. My byliśmy już na miejscu i zobaczyliśmy, co Saturn przygotował dla polskich kibiców. Ba, wzięliśmy nawet udział w jedynym takim technologicznym pojedynku z redakcją Antyweba!

03.06.2016
17:52
Spider’s Web kontra Antyweb – znamy wyniki pojedynku

Spawa wygląda następująco - odwiedzając witrynę Saturna, macie możliwość wygrania dniowego pobytu w Fan Roomie Mistrzowskiej Technologii. Saturn codziennie zaprasza do wynajętego w Warszawie apartamentu innych zwycięzców, aby ci mieli okazję przeżyć piłkarskie emocje, pobawić się z produktami Saturna oraz pograć w (nie tylko) piłkarskie gry wideo.

Redakcja Spider’s Web miała już okazję odwiedzić Fan Room Mistrzowskiej Technologii i przetestować wyposażenie Saturna.

Zlokalizowany w śródmieściu Warszawy, czteropokojowy apartament powitał nas widokiem na panoramę stolicy. Zlokalizowane na 17 piętrze mieszkanie ma wszystkie wygody, jakie są potrzebne piłkarskim kibicom, pasjonatom technologii oraz graczom.

spidersweb-antyweb-saturn (2) class="wp-image-499628"

Centralnym miejscem Fan Roomu Mistrzowskiej Technologii jest rozświetlony salon, wyposażony w 65-calowy telewizor OLED. Do niego podłączona jest konsola PlayStation 4, z pięcioma kontrolerami. Zaraz obok telewizora na gości czeka mały stosik gier, co by wymienić Uncharted 4 oraz Drivecluba. Jak na strefę kibica przystało, nie mogło również zabraknąć najnowszej FIFY.

Telewizor i konsola to centralny, ale nie jedyny ciekawy punkt Fan Roomu. Goście Saturna mogą liczyć na schłodzone, wcześniej dostarczone napoje, czekające w lodówce z dystrybutorem lodu. Soki, wody, coś procentowego - ot, klasyczny „niezbędnik kibica”, który nie pozwoli, aby komukolwiek zaschło w ustach ani zaburczało w brzuchu.

spidersweb-antyweb-saturn (4) class="wp-image-499630"

Fani technologii docenią sprzęty, jakie Saturn przygotował do przetestowania w przerwie między oglądaniem Mistrzostwa Europy. Goście Fan Roomu Mistrzowskiej Technologii mogą sprawdzić topowe smartfony. Gdy nakruszą, nic nie stoi na przeszkodzie, aby włączyć stojącą w kącie Roombę. Jeżeli nie spodobają się im mecze, zawsze mogą posłuchać muzyki na najpopularniejszych słuchawkach. jest tego znacznie więcej.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie przetestowali możliwości Fan Roomu na własnej skórze.

W tym celu zorganizowaliśmy śmiertelny pojedynek w FIFĘ 16, między redakcjami Spider’s Weba oraz Antyweba. Technologiczni blogerzy rzucili się sobie do gardeł (a raczej rzucili się na pizzę), walcząc w mini-turnieju o honor, sławę i dominację.

spidersweb-antyweb-saturn (5) class="wp-image-499631"

Ostatecznie pojedynek zakończył się remisem. Chociaż to po naszej stronie padły te najbardziej efektowne, najpiękniejsze gole, finalna punktacja wskazywała na brak jednoznacznego zwycięzcy.

Nie będę ukrywał, że jako zapalony gracz, sam z chęcią zamieszkałbym w takim apartamencie na znacznie dłużej. Jeżeli chcecie zdobyć dla siebie i swoich znajomych klucze do Fun Roomu Saturna, wystarczy wejść pod ten adres i napisać, jak to właściwie jest - kibicować technologicznie. Kto jak kto, ale czytelnicy Spider’s Web nie powinni mieć z tym żadnego problemu.

Zobacz zapowiedź relacji z pojedynku Spider's Web kontra Antyweb

Lokowanie produktu
Najnowsze