REKLAMA

Ryanair organizuje promocję na otarcie łez po #Brexit. Do Londynu polecisz za 39 zł

Wielka Brytania wychodzi z Unii Europejskiej, a Ryanair na osłodę organizuje promocję na bilety w ostatnią tak prostą podróż. Do Londynu polecimy za 39 zł.

24.06.2016 08.49
Ryanair organizuje promocję na otarcie łez. Londyn za 39 zł
REKLAMA
REKLAMA

Informacja dnia: Wielka Brytania wychodzi z Unii Europejskiej, co wielu osobom jest nie w smak. Szczególnie tym, którzy zarabiali na transporcie ludności pomiędzy Wyspami, a kontynentem.

Jednym z nich jest Michael O’Leary, prezes Ryanaira, który przyznaje, że bez UE jego firma nie rozwijałaby się tak szybko. Dzięki Wspólnocie mamy przecież wolny rynek i wewnątrz Strefy Schengen możemy podróżować tylko z dowodem osobistym.

W maju Ryanair zorganizował promocję na bilety dla Brytyjczyków przebywających poza ojczyzną. Mogli oni kupić bilet na powrót do domu (i w domyśle: zagłosowanie przeciwko Brexitowi) za 19,99 funta. Przeciwnicy Brexitu ocenili to jako kiełbasę wyborczą, ale Ryanair nie został pociągnięty do jakichkolwiek konsekwencji.

Teraz zamiast promocji na powrót do Wielkiej Brytanii Ryanair zorganizował promocję „na otarcie łez” i ostatnią tak łatwą podróż na Wyspy.

Ryanair rzucił milion biletów od 29 zł w jedną stronę.

Możemy np. polecieć z Modlina do Birmingham za 39 zł, czy za tyle samo z Krakowa do Londynu. Podróżować możemy od października do grudnia.

REKLAMA

Oczywiście, wyjście Wielkie Brytanii nie oznacza, że nagle będziemy musieli płacić horrendalne stawki za wizy, ale podejrzewam, że kwestie ruchu osobowego będę podlegały długim negocjacjom. Przewiduję, że zakończy się to koniecznością posiadania paszportu i droższymi biletami.

To drugie zaboli nieporównywalnie mocniej.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA