REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Wróciła świetna wakacyjna promocja w Orange! Pakiet 6 GB danych za 6 zł

Jak co roku, Orange wprowadza wakacyjną promocję na pakiet danych internetu mobilnego. Za 6 zł dostaniemy aż 6 GB pakietu internetowego. Sprawdź, jak aktywować.

20.06.2016
13:16
Orange prepaid pakiety taryfy
REKLAMA
103 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Orange 6 GB za 6 zł - jak włączyć?

Pakiet mogą wykupić korzystający z Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Free na kartę, Orange SMART, w ofercie Orange na kartę oraz abonentów ofert Zetafon i Minutofon. Pakiet można albo aktywować SMS-em wysyłając hasło „AKT6” na numer 260, albo wprowadzając z klawiatury telefonu kod *110*77# i potwierdzając zieloną słuchawką. W ciągu 24 godzin powinniście otrzymać SMS z informacją o aktywacji pakietu.

Jest on ważny 30 dni i można go aktywować od 20 czerwca do 31 sierpnia, czyli przez całe wakacje. Widać tu niestety zmianę na minus względem zeszłorocznej promocji, ponieważ wcześniej pakiet był ważny aż 60 dni, a teraz ten czas skrócił się dwukrotnie. Oznacza to, że klienci Orange w ciągu wakacji będą musieli zakupić aż dwa pakiety, tym samym wydając 12 zł, a nie 6 zł (otrzymując w zamian oczywiście dwukrotnie większą liczbę GB). Różnica ta nie jest zbyt duża, ale dla osób o mniejszym portfelu może być odczuwalna.

Orange 6 GB internetu - czy warto?

Mimo wszystko cena tych pakietów jest na tyle niska, że warto skorzystać z tej promocji. W końcu 6 GB to całkiem duża ilość danych, która zdecydowanej większości osób pozwoli cieszyć się dostępem do informacji, rozrywki oraz bliskich przez cały miesiąc. Jestem pewien, że wiele osób zdecyduje się na wykupienie tych pakietów, tak samo jak robili to w poprzednich latach.

REKLAMA

Na siłę można narzekać tylko, że Orange nie podniósł ilości danych dostępnych w pakiecie. W końcu mobilna sieć poszła do przodu i zapotrzebowanie użytkowników na dane również. O ile kiedyś 6 GB danych za 6 zł robiło ogromne wrażenie i oferta uchodziła za rewelacyjną, to dziś ta wydaje się być tylko... bardzo dobrą.

Orange musi o tym pamiętać w przyszłym roku, gdy dostęp do sieci rozwinie się jeszcze bardziej, a 6 GB danych zapewne będzie standardowym pakietem rozdawanym w najtańszych ofertach na rynku.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA