1. SPIDER'S WEB
  2. Sprzęt
  3. Tech

Przez całe wakacje będzie można testować gogle HTC Vive w... T-Mobile

HTC Vive w T-Mobile. Testy VR w salonach sieci

HTC Vive trafiło do sprzedaży na wiosnę tego roku, ale gogle wirtualnej rzeczywistości okazały się bardzo drogim gadżetem. Na szczęście konsumenci z Polski mogą przez zakupem przetestować HTC Vive w T-Mobile.

Gogle wirtualnej rzeczywistości w tym roku wreszcie trafiły pod strzechy, a co zamożniejsi gracze mogą już od kilku miesięcy zamawiać zestawy HTC Vive i Oculus Rift. Akcesoria okazały się niestety bardzo drogie i wymagają do pracy potężnego komputera, a z tego powodu są poza zasięgiem wielu konsumentów.

Dzięki możliwości przetestowania HTC Vive w T-Mobile nie trzeba będzie już kupować kota w worku.

HTC to firma zajmująca się do tej pory przede wszystkim produkcja smartfonów. Najwyraźniej kontakty z operatorami telefonii komórkowej pozwoliły jej podpisać umowę, na mocy której w salonach T-Mobile będzie można przetestować gogle HTC Vive. Wybrane dema pozwolą przeżyć w wirtualnej rzeczywistości np. lądowanie na księżycu lub spacer po dnie oceanu.

Akcja zakrojona jest na szeroką skalę, a gogle będzie można przetestować w 80-ciu salonach T-Mobile na terenie Polski.

W celu przetestowania HTC Vive w T-Mobile trzeba uprzednio się zapisać - na przygotowanej do tego celu stronie internetowej operatora lub bezpośrednio w salonie. Po umówieniu terminu wystarczy stawić się w określonym miejscu i czasie, a pracownicy udostępnią zapisanemu na daną godzinę klientowi stanowisko z goglami.

T-Mobile przy okazji chce zachęcić oczywiście klientów do podpisania umowy na usługi. W ramach promocji osoby testujące HTC Vive będą mogli uzyskać upust na zakup telefonu HTC Desire 626 w taryfie Jump! Relax w wysokości 150 zł, a taniej niż zwykle będzie dostępny również telefony HTC One M9 i HTC One A9.

Testy HTC Vive w T-Mobile będą odbywać się przez całe wakacje, a akcja rusza już 6 czerwca 2016 roku.