REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

E3 2016 rozpoczyna się od EA Play! Battlefield 1, nowy Mass Effect, FIFA 17 i inne - oglądaj na Spider’s Web

Rozpoczyna się międzynarodowe święto graczy! EA Play to osobna, autonomiczna konferencja Electronic Arts, którą można potraktować jako wstęp do nadchodzącego E3 2016. Transmisja z konferencji rusza już dzisiaj (w niedzielę) o 22:00 polskiego czasu.

12.06.2016
14:58
EA Play rozpoczyna E3 2016! Oglądaj na żywo na Spider's Web
REKLAMA
REKLAMA

Przyznam, że to właśnie EA Play jest dla mnie najciekawszą konferencją, zaraz obok tych Microsoftu i Sony. Elektronicy postawili na własną imprezę organizowaną w Londynie. Już samo to sugeruje, że wydawca ma do pokazania coś naprawdę ciekawego.
Watch live video from EA on www.twitch.tv

Dla mnie EA Play to przede wszystkim Battlefield 1 oraz nowy Mass Effect.

Dwie wspaniałe serie, dwie oczekiwane gry z masą fanów czekających na konkretny gameplay. Mam nadzieję, że właśnie tego dostarczy EA Play. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć pierwszo-wojennego Battlefielda 1 w akcji. Jeżeli będzie wyglądał chociaż w połowie tak dobrze co kosmiczny Battlefront, a do tego zachowa swoją skomplikowaną mechanikę - jestem kupiony i w dniu premiery biegnę po pudełko.

Co do Mass Effect: Andromeda - tutaj mam znacznie więcej znaków zapytania. Po rodzimym Dzikim Gonie ciężko będzie zrobić na mnie wielkie wrażenie. Chociaż serię Mass Effect uważam za wybitną, ciągle mam obawy o Andromedę. Jasne, to jedna z najbardziej oczekiwanych przeze mnie produkcji, ale biorąc pod uwagę zmiany kadrowe w BioWare, nie mogę pozbyć się wątpliwości.

Zrzut ekranu 2016-06-10 o 14.48.41 class="wp-image-500938"
E3: sprawdź, o której godzinie konferencje EA, Microsoftu i Sony
REKLAMA

EA Play - gdzie oglądać?

EA Play na żywo obejrzycie oczywiście na Spider’s Web, korzystając z odtwarzacza zamieszczonego powyżej. Konferencja Elektroników rozpoczyna się dzisiaj (niedziele) o 22:00 polskiego czasu. Nie wiem jak u was, ale u mnie czipsy już leżą i czekają, a gazowane napoje chłodzą się w lodówce. Do zobaczenia podczas konferencji!

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA