1. SPIDER'S WEB
  2. Gry
  3. Tech

E3 2016 rozpoczyna się od EA Play! Battlefield 1, nowy Mass Effect, FIFA 17 i inne - oglądaj na Spider’s Web

EA Play rozpoczyna E3 2016! Oglądaj na żywo na Spider's Web

Rozpoczyna się międzynarodowe święto graczy! EA Play to osobna, autonomiczna konferencja Electronic Arts, którą można potraktować jako wstęp do nadchodzącego E3 2016. Transmisja z konferencji rusza już dzisiaj (w niedzielę) o 22:00 polskiego czasu.

Przyznam, że to właśnie EA Play jest dla mnie najciekawszą konferencją, zaraz obok tych Microsoftu i Sony. Elektronicy postawili na własną imprezę organizowaną w Londynie. Już samo to sugeruje, że wydawca ma do pokazania coś naprawdę ciekawego.
Watch live video from EA on www.twitch.tv

Dla mnie EA Play to przede wszystkim Battlefield 1 oraz nowy Mass Effect.

Dwie wspaniałe serie, dwie oczekiwane gry z masą fanów czekających na konkretny gameplay. Mam nadzieję, że właśnie tego dostarczy EA Play. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć pierwszo-wojennego Battlefielda 1 w akcji. Jeżeli będzie wyglądał chociaż w połowie tak dobrze co kosmiczny Battlefront, a do tego zachowa swoją skomplikowaną mechanikę - jestem kupiony i w dniu premiery biegnę po pudełko.

Co do Mass Effect: Andromeda - tutaj mam znacznie więcej znaków zapytania. Po rodzimym Dzikim Gonie ciężko będzie zrobić na mnie wielkie wrażenie. Chociaż serię Mass Effect uważam za wybitną, ciągle mam obawy o Andromedę. Jasne, to jedna z najbardziej oczekiwanych przeze mnie produkcji, ale biorąc pod uwagę zmiany kadrowe w BioWare, nie mogę pozbyć się wątpliwości.

Zrzut ekranu 2016-06-10 o 14.48.41
E3: sprawdź, o której godzinie konferencje EA, Microsoftu i Sony

EA Play - gdzie oglądać?

EA Play na żywo obejrzycie oczywiście na Spider’s Web, korzystając z odtwarzacza zamieszczonego powyżej. Konferencja Elektroników rozpoczyna się dzisiaj (niedziele) o 22:00 polskiego czasu. Nie wiem jak u was, ale u mnie czipsy już leżą i czekają, a gazowane napoje chłodzą się w lodówce. Do zobaczenia podczas konferencji!