Gry  / Artykuł

Kupiłeś cyfrową wersję dodatku Krew i Wino do Wiedźmina 3? Zobacz, co straciłeś

Dzisiaj około 2:00 w nocy miała miejsce premiera ostatniego DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Edycja specjalna dodatku o tytule Wiedźmin 3: Krew i Wino wzbogacona o dwie talie kart do gry w Gwinta trafiła już w nasze ręce.

Najwięksi fani gry Wiedźmin 3 pójdą jutro do pracy lub szkoły z podkrążonymi oczami albo zdecydują się po prostu wziąć chorobowe. Dziś w nocy udostępniono bowiem Krew i wino, czyli ostatni dodatek fabularny do najgłośniejszej polskiej gry wideo.

Wiedźmin 3: Krew i wino - zawartość edycji specjalnej.

Dodatek można było zakupić przed premierą lub zaraz po niej w wersji cyfrowej i rozpocząć pobieranie już o drugiej w nocy, a rano zabarykadować się w pokoju z konsolą i komputerem i grać. CDP.pl zachęcało też do zamawiania dodatku w przedsprzedaży, a dzisiaj do Paczkomatów w całym kraju dotarły paczki z dodatkiem Krew i wino.

W przesyłce, która dotarła do mojego Paczkomatu dopiero popołudniu, nie znalazła się płyta. Zamiast tego w pudełku jest kod na wybraną przez gracza platformę - PC lub PS4. Gracze, którzy zdecydowali się na droższe wydanie kolekcjonerskie dostali za to zestaw dwóch talii kart do gry w Gwinta, które uzupełniają dwie sprzedawane razem z pierwszym DLC.

Zapraszamy do obejrzenia galerii, w której prezentujemy zawartość edycji kolekcjonerskej dodatku Wiedźmin 3: Krew i wino:

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst