Operatorzy  / News

T-Mobile ma kuszącą ofertę dla przenoszących numer. To może być hit!

180 interakcji
dołącz do dyskusji

Przez 4 miesiące wszystko bez limitu oraz 100 GB danych w cenie 10 zł miesięcznie. To tylko fragment oferty T-Mobile dla osób, które chcą porzucić swoją sieć właśnie na rzecz różowego operatora.

Od 6 maja T-Mobile zaoferuje wszystkim klientom w Polsce możliwość łatwej przesiadki do swojej sieci. Wszyscy, którzy zdecydują się przenieść numer do T-Mobile, skorzystają z całkiem udanej promocji: przez cztery miesiące rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu i 100 GB w abonamencie za 10 złotych miesięcznie. Umowa jest elastyczna i w każdym momencie będzie można z niej zrezygnować, przed lub po upływie okresu promocyjnego.

Jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie ważnego wniosku o przeniesienie numeru do sieci T-Mobile. Wystarczy odwiedzić jeden z salonów sprzedaży lub wypełnić wniosek dostępny w sklepie internetowym. O całą resztę procesu zadbają konsultanci sieci.

Każdy z klientów będzie mógł po zakończeniu okresu promocyjnego skorzystać z aktualnych propozycji T‑Mobile lub przejść automatycznie na bezterminową ofertę standardową z pakietem 1 GB danych i nielimitowanymi rozmowami do sieci komórkowych za 29 złotych miesięcznie. Czujecie się przekonani? To nie jedyna dobra oferta „transferowa” na rynku, ale, trzeba przyznać, jedna z najlepszych.

Nie tylko oferta dla przenoszących numer – stali klienci T-Mobile również mają coś „ekstra”

Od 6 maja br. w  ofercie dla stałych klientów będą dostępne tablety Lenovo TAB 2 A8-50 LTE oraz Huawei MediaPad T1 8.0 w cenie 9 złotych na start z abonamentem za 34,99 zł miesięcznie i pakietem 35 GB. Nie miałem styczności z żadnym z tych urządzeń, ale patrząc po ich wartości rynkowej jest to bardzo przyzwoita propozycja.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst