REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

99 zł za Euro 2016 w Internecie. Zapłacisz?

Jeśli chcesz oglądać nadchodzące mistrzostwa Euro 2016, ale nie po drodze ci z telewizją, masz możliwość obejrzenia mistrzostw w Internecie. Polsat udostępni wszystkie mecze na platformie Ipla.

17.05.2016
14:20
Euro 2016 w Internecie za 99 zł. Zapłacisz?
REKLAMA
REKLAMA

Największa impreza piłkarska Europy - UEFA Euro 2016 - nadchodzi wielkimi krokami. Prawa do transmisji tego turnieju w Polsce na Polsat, a od niedawna także TVP. Telewizja Polska wyemituje za darmo 11 spotkań, czyli wszystkie grupowe mecze Polaków, dwa mecze 1/8 finału, dwa mecze ćwierćfinału, oba półfinały i finał.

Wszystkie mecze emitowane przez TVP będzie można obejrzeć równolegle także w otwartym kanale Polsat, natomiast stacja z żółtym słońcem w logo pokaże więcej spotkań za darmo. Będą to 24 mecze: mecz otwarcia, wszystkie spotkania z udziałem Polaków, cztery mecze 1/8 finałów, wszystkie ćwierćfinały i półfinały, oraz finał. Całe mistrzostwa, a więc wszystkie 51 meczów, będzie można obejrzeć w telewizji na płatnych kanałach Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3.

Wszystkie mecze Euro 2016 zobaczymy też w Internecie, w serwisie Ipla. Trzeba wykupić specjalny pakiet za 99 zł.

Polsat właśnie poinformował, że Euro 2016 w całości będzie można obejrzeć na platformie Ipla. Będzie to jedyny legalny sposób, by obejrzeć mistrzostwa w Internecie.

euro-2016-ipla class="wp-image-496588"
Euro 2016 online - cennik

Kibice będą mogli wykupić specjalny pakiet Ipla EURO 2016, który został wyceniony na 99 zł. W ramach pakietu klienci dostaną możliwość oglądania kanałów Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 bezpośrednio w Internecie. Dostęp obejmuje 31 dni, a więc pozwala na obejrzenie całych mistrzostw, bez reklam. Kanały nadają przez 24 godziny na dobę, a transmisja jest w jakości HD.

Na kanałach, poza meczami, znajdą się też ekskluzywne treści, obejmujące łącznie 200 godzin relacji i komentarzy na żywo, studia przedmeczowe prowadzone przez dziennikarzy i ekspertów, a także powtórki meczów.

Jest też tańsza możliwość

Ipla nie rezygnuje z innego sportowego pakietu, który ma w stałej ofercie. Mowa tu o pakiecie Ipla Sport, który kosztuje 19,90 zł (lub 10 zł dla klientów Cyfrowego Polsatu lub sieci Plus) i obejmuje trzydziestodniowy dostęp m.in do kanału Polsat Sport HD. Kanał ten wyemituje 24 mecze Euro 2016 na żywo, a więc ten sam zestaw, który wyemituje za darmo telewizja Polsat

Pakiet Ipla Sport obejmuje też dostęp do sześciu innych kanałów nadawanych na żywo, czyli Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Fightbox oraz Fightklub. Ofertę można przetestować za darmo przez 14 dni.

Zamówienia startują już dziś

Pakiet Ipla EURO 2016 będzie można zamawiać na stronie Ipli już dziś. Standardowo dla Ipli, pakiet będzie można obejrzeć nie tylko w przeglądarce komputerowej, ale i na wszystkich urządzeniach wyposażonych w aplikację Ipla, czyli m.in. na smartfonach i tabletach.

REKLAMA

Czy warto kupić pakiet Ipli? Dla zapalonego kibica 99 zł za możliwość obejrzenia wszystkich meczów turnieju nie będzie wygórowaną kwotą. Szczególnie, że mówimy tu o możliwości oglądania transmisji bez konieczności wiązania się umowami z operatorem. To także dobra oferta dla osób, które nie mają telewizora.

Atrakcyjność oferty zależy od liczby meczów, jaką zamierza się obejrzeć. Jeśli ktoś zobaczy wszystkie, cena za jeden mecz będzie niższa niż 2 zł. Oferta na pewno nie jest skierowana do tzw. niedzielnych kibiców, którzy interesują się piłką tylko podczas dużych mistrzostw, ale takie osoby powinny się zadowolić darmowym dostępem do 11 najważniejszych meczów Euro 2016.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA