Tech  / News

Dobra wiadomość dla chcących doładować konto w Mobile Vikings

Picture of the author

Usługi telekomunikacyjne Mobile Vikings to nie tylko atrakcyjna oferta pod względem finansowym. Operator dba też o to, by doładowania Mobile Vikings były łatwo dostępne dla wszystkich klientów.

Mobile Vikings to jeden z niewielu spośród polskich operatorów MVNO odnoszących sukcesy. Marka dba o to, by walczyć z innymi sieciami nie tylko konkurencyjną ofertą i ułatwia proces doładowania konta użytkownika.

Konto Mobile Vikings będzie można doładować kanałami sieci Play.

Od tej pory klienci Mobile Vikings będą mogli doładować swoje konto w taki sam sposób, jak klienci sieci Play. Zasilenie konta w tej sieci MVNO - w przypadku oferty taryf głosowych - może odbywać się dokładnie tymi samymi kanałami, co w przypadku kart prepaid u fioletowego operatora.

Numery w Mobile Vikings będzie można zasilić zarówno przez internet, jak i w stacjonarnych punktach sprzedaży - np. w formie kart-zdrapek. Doładowanie konta będzie możliwe m.in. w kioskach, sklepach spożywczych i supermarketach na terenie całego kraju.

Jeszcze prostsze doładowania Mobile Vikings

To dobra informacja dla osób, które do tej pory odrzucały ofertę Mobile Vikings ze względu na obawy związane z możliwością prostego wpłacenia pieniędzy do wykorzystania na usługi telekomunikacyjne np. w sytuacji awaryjnej.

Od teraz będzie to tak proste, jak w przypadku kart przedpłaconych u najmłodszego polskiego operatora infrastrukturalnego. Zasady doładowań przedstawiono w tabeli.

Doładowania Mobile Vikings kanałami sieci Play to nie jedyna nowość, o której dzisiaj poinformowano.

Sieć chce dotrzeć do nowych klientów i wprowadza możliwość prostego zamówienia jednego z 1000 darmowych starterów na stronie internetowej. Karty SIM umożliwiające skorzystanie z usług Mobile Vikings będzie można zamówić przez najbliższe 31 dni.

Zgłoszenie zapotrzebowania na kartę SIM oraz doładowanie konta przez internet będzie możliwe bez konieczności logowania się na swoje konto abonenckie w panelu użytkownika na stronie www, co znacznie skróci cały proces.

Zasilenie online w Mobile Vikings będzie możliwe po wpisaniu numeru telefonu w zakładce Doładuj Konto.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst