REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Valve pokazuje całemu światu Polaka, który wymiata w Counter Strike’a

Valve to firma rozwijająca Counter Strike’a, czyli jedną z najważniejszych gier w e-sportowym światku. Na oficjalnym profilu twórców platformy Steam pojawił się materiał wideo, który zainteresuje widzów z Polski. Film prezentuje sylwetkę jednego z czołowych polskich zawodników CS:GO i opowiada o tym, kim jest Jarek Jarząbkowski, czyli pashaBiceps z teamu Virtus.Pro.

02.04.2016
19:00
pashaBiceps to gracz w Counter Strike Global Offensive, IEM 2016
REKLAMA
140 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Intel Extreme Masters w Katowicach to finały rozgrywek w gry komputerowe, ale e-sportowy sezon trwa cały rok. Po zakończeniu marcowej imprezy zawodnicy i kibice myślą już o kolejnych rozgrywkach, a sponsorzy i twórcy najpopularniejszych e-sportowych gier prowadzą kolejne działania promocyjne.

W ramach tych akcji Valve przybliżyło światu sylwetkę polskiego zawodnika.

Na oficjalnym kanale Valve w serwisie YouTube pojawił się materiał opowiadający o czołowym zawodniku z Polski grającym zawodowo w Counter Strike: Global Offensive. Film przedstawia międzynarodowej publice to, kim jest Jarosław Jarządkowski, który w drużynie Virtus.Pro występuje pod ksywką pashaBiceps.

Materiał wideo jest częścią szerszej akcji promocyjnej, która przybliża sylwetki czołowych graczy z całego świata. Twórcy CS-a starają się pokazać, że tylko naprawdę ambitni ludzie, dzięki poświęceniu i szlifowaniu umiejętności, mogą osiągnąć prawdziwy sukces w e-sporcie.

Jaki jest pashaBiceps przedstawiony przez Valve?

Trwający pięć minut materiał jest nieźle zmontowany. Część wypowiedzi zostało nagrane w języku polskim, a część - w angielskim. Dla zagranicznych widzów przygotowano napisy w języku angielskim. Jako pierwsi wypowiadają się o Jarku Jarząbkowskim jego żona i teść.

Polski zawodnik przedstawiony jest jako kompletne przeciwieństwo stereotypowego “pryszczatego nerda”. To osoba aktywna, która nie ślęczy całymi dniami przy komputerze. Słowo “biceps” w jego ksywie nie zostało dodane ironicznie, co obrazują w materiale ujęcia nakręcone na siłowni.

REKLAMA

Nie pozostaje mi też nic innego, jak zachęcić do zapoznania się z materiałem i życzyć z tego miejsca polskiemu zawodnikowi dalszych sukcesów. Mam nadzieję, że podczas finałów IEM 2017 ponownie Jarek "pashaBiceps" Jarząbkowski razem z zespołem Virtus.Pro będzie znów gromił przeciwników na głównej scenie!

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA