REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Dobre promo w Mobile Vikings - darmowe doładowania dla stałych i nowych klientów

Operator Mobile Vikings przygotował nową promocję dla osób zmieniających operatora. Nowi abonenci sieci mogą otrzymać Punkty Vikinga, jeśli zdecydują się skorzystać z zaproszenia od jednego z dotychczasowych użytkowników sieci.

25.04.2016
19:00
Mobile Vikings i Punkty Vikinga
REKLAMA
REKLAMA

Jeden z największych operatorów MVNO działających na polskim rynku, czyli Mobile Vikings, prowadzi program lojalnościowy dający korzyści klientom sieci. Wprowadzono w nim właśnie zmiany, które mogą zainteresować przede wszystkim nowych klientów.

Nowa nazwa programu lojalnościowego Mobile Vikings to Darmowe doładowania.

Nowi użytkownicy sieci, którzy zarejestrują się z polecenia znajomych będących już abonentami Mobile Vikings, mogą teraz otrzymać bonus przeznaczony do tej pory wyłącznie dla stałych użytkowników. Dla nowych klientów przewidziano bonus w postaci 19 Punktów Vikinga, które można wymienić na doładowanie konta.

Do tej pory bonus przewidziany był dla użytkowników zapraszających swoich znajomych do skorzystania z usług sieci Mobile Vikings. Od teraz dodatkowe Punkty Vikinga przewidziane są zarówno dla osoby zapraszającej, jak i każdego nowego abonenta, który skorzysta z polecenia.

Mobile Vikings i Punkty Vikinga - program Darmowe doładowania class="wp-image-493112"

Darmowe doładowania w Mobile Vikings - jak zbierać Punkty Vikinga?

Zasady promocji nie są przesadnie skomplikowane. Każda osoba, która zaprosi nową osobę, dostaje 19 Punktów Vikinga wymiennych na doładowanie. Jedynym warunkiem otrzymania bonusu jest to, by nowy klient aktywował swoje konto doładowaniem na minimalną kwotę 19 zł.

Od teraz Punkty Vikinga w ramach programu Darmowe doładowania będą przyznawane też dla nowego klienta. Tutaj warunkiem otrzymania bonusu jest doładowanie konta użytkownika trzykrotnie na kwotę 19 zł w przeciągu 6 miesięcy od aktywacji nowego konta użytkownika.

Zmiany w programie lojalnościowym Darmowe doładowania nie wpływają na program Rok za free.

REKLAMA

Operator przy okazji najnowszej akcji promocyjnej zapowiedział też ułatwienie procesu logowania na swoje konto użytkownika - można od teraz wykorzystać w tym celu nie tylko adres e-mail, ale też numer telefonu.

Sieć zapowiada też, że to nie koniec zmian. Przedstawiciele Mobile Vikings zapowiadają, że już niedługo wprowadzą kolejne nowości, które mają uatrakcyjnić w oczach konsumentów ich ofertę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA