REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

To nie gadżet Jamesa Bonda. To Talkband B3 - opaska i słuchawka inna niż wszystkie

Huawei zaprezentował dzisiaj nie tylko swój najnowszy smartfon, ale też dodatkowe akcesorium. Huawei Talkband B3 to kolejna generacja słuchawki Bluetooth przypinanej do nadgarstka. Dzięki temu jedno i to urządzenie pełni funkcję zestawu słuchawkowego i opaski fitnessowej.

06.04.2016
16:16
Huawei Talkband B3 oficjalnie
REKLAMA
REKLAMA

Nowy gadżet o nazwie Huawei Talkband B3 to nie pierwsze akcesorium tego typu. Chiński producent już wcześniej wprowadził do sprzedaży słuchawkę Bluetooth pełniącą funkcję opaski fitnessowej. Razem ze smartfonem Huawei P9 zaprezentowano kolejną generację tego gadżetu, który będzie liczył kroki, spalone kalorie i analizował sen użytkownika.

Huawei Talkband B3 to tak naprawdę dwa gadżety w jednym.

Chiński producent dobrze wykorzystuje boom na urządzenia ubieralne i zaproponował konsumentom niecodzienny gadżet. Opaski fitnessowe różnych firm działają podobnie i różnią się głównie wyglądem i oprogramowaniem przetwarzającym dane zebrane przez te urządzenia.

Huawei idzie krok dalej i wprowadza urządzenie typu 2 w 1. Z opaski zakładanej na nadgarstek można w każdej chwili wyjąć małą słuchawkę Bluetooth i włożyć ją do ucha celem przeprowadzenia rozmowy. Po zakończonym połączeniu nie trzeba takiej słuchawki chować do kieszeni - wystarczy włożyć ją znów do opaski.

Huawei Talkband B3 oficjalnie class="wp-image-489683"

W sprzedaży pojawią się trzy wersje Huawei Talkband B3: Active, Classic i Elite.

Do produkcji Huawei Talkband B3 wykorzystano wysokiej jakości materiały. Nowy gadżet Huawei został wyprodukowany z użyciem stali, a wyświetlacz pokrywa szkło Gorilla Glass. Zastosowana została też włoska skóra.

Zakrzywiony dotykowy ekran PMOLED o rozdzielczości 80 na 128 pikseli pokryty został powłoką, dzięki której nie będą się na nim przesadnie zbierały odciski palców i będzie odporniejszy na zadrapania.

REKLAMA

Za jakość połączeń odpowiada podwójny mikrofon i funkcja redukcji szumów. Huawei Talkband B3 łączy się ze smartfonami wykorzystując moduł Bluetooth 4.2. Za zasilanie odpowiada malutkie ogniwo o pojemności 91 mAh, które ładowane przez 1,5 godziny zapewni możliwość prowadzenia rozmów głosowych przez 6 godzin.

Urządzenie przy typowym użytkowaniu trzeba będzie ładować raz na cztery dni.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA