REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

T-Mobile idzie szeroko - nowy projekt, nowa strona internetowa, ale też telewizja i radio online

T-Mobile chce trafić do młodych ludzi przez muzykę. Właśnie do takiego wniosku można dojść przeglądając witrynę Electronic Beats.

27.04.2016
19:01
Electronic Beats to wakacyjny projekt muzyczny od T-Mobile
REKLAMA
REKLAMA

Jest to międzynarodowa platforma lifestyle’owa, w skład której wchodzi strona internetowa, a także internetowa telewizja oraz radio. Pod jej szyldem będą odbywać się się cykliczne wydarzenia muzyczne i kulturalne, takie jak New Order w Berlinie oraz Foating Sound w Budapeszcie. Projekt ten zaangażował gwiazdy takie jak Boy George, Roisin Murphy, Disclosure czy David Gahan. Z kolei sama marka Electronic Beats jest już szeroko znana za sprawą pięciu edycji festiwalu o tej samej nazwie, który odbywał się w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.

Serwis Electronic Beats to miejsce przeznaczone dla osób, które interesują się muzyką, nowymi technologiami, sztuką, a także najnowszymi trendami.

Znajdą tam wiele interesujących treści, w tym najnowsze informacje ze świata muzyki, ekskluzywne wywiady z artystami, recenzje premierowych wydawnictw, relacje z festiwali, inspirujące artykuły, jak również liczne konkursy dla użytkowników. Dodatkowo, dzięki T-Mobile użytkownicy serwisu będą mogli obejrzeć transmisje na żywo z polskich koncertów i festiwali, na których pojawią się sceny Electronic Beats. Będą to OFF Festival, Audioriver oraz Up To Date, czyli najlepsze muzyczne imprezy w naszym kraju.

Podczas nich będziemy mieli okazję nie tylko posłuchać muzyki. T-Mobile doskonale sobie zdaje sprawę z tego sprawę, dlatego Electronic Beats w fizycznym wydaniu to nie tylko muzyka. Dostępne będą strefy chillout, w których będzie można odpocząć, naładować telefon oraz porozmawiać z bliskimi w wyciszonym miejscu. W końcu mamy do czynienia z operatorem komórkowym. Obecnie strefa Electronic Beats znajduje się w warszawskich Złotych Tarasach, zaś w wakacje trafi na Bulwary Wiślane w tym samem mieście.

Dodatkowo w telewizji internetowej Electronic Beats TV będą dostępne najlepsze, wyselekcjonowane utwory muzyczne.

REKLAMA

Electronic Beats będzie silnie wspierany w mediach społecznościowych, m.in. na Facebooku, Instagramie i Snapchacie, przy jednoczesnej współpracy z influencerami. Oprócz tego będzie mieć dedykowany program w godzinach wieczonych na kanałach 4Fun TV oraz 4Fun Fit & Dance. Jak widać, T-Mobile inwestuje we wszystkie możliwe kanały komunikacyjne i chce mieć pewność, że jego nowy projekt będzie widoczny zarówno w tradycyjnych, jak też nowych mediach, w świecie realnym i wirtualnym - wszędzie.

Sam póki co odwiedziłem stronę Electronic Beats. Poza prostą, przejrzystą szatą graficzną zauważyłem tam przystępne treści na wszelkie popularne tematy. Pod względem tematyki, treści i grupy odbiorców strona Electronic Beats może przypominać stworzony przez Onet serwis Noizz. Dlatego należy spodziewać się, że zarówno witryna, jak też cała akcja prowadzona przez T-Mobile przyjmie się, zaskarbi uwagę młodzieży, zaś Electronic Beats stanie się wieloletnim i nieodłącznym elementem wakacyjnego kolorytu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA